Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa

2024-04-05

Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programaPlungės rajono savivaldybės administracija, penktus metus vykdys ,,Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą“ (toliau – Programa).

Savivaldybės administracija nuo 2024 m. balandžio  8 d. iki gegužės 5 d. skelbia jaunimo ir darbdavių registraciją į Programą. Programos tikslas – sudaryti palankias sąlygas jaunimo užimtumui didinti vasaros laikotarpiu, skatinti bendradarbiavimą su Plungės rajono savivaldybės teritorijoje veikiančiu verslo sektoriumi.

Programa skirta Plungės rajono savivaldybės 14 -19 metų jaunimui, besimokančiam savivaldybės teritorijoje esančiose bendrojo ugdymo įstaigose, pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. Programos vykdymo terminas įdarbinimui nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d., ne ugdymo proceso metu.

Darbdaviui, registruotam ir vykdančiam veiklą Plungės rajone, įdarbinus Plungės rajono 14-19 m. jauną asmenį, besimokantį savivaldybės teritorijoje esančiose bendrojo ugdymo įstaigose, pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, ir mokant jam ne mažiau kaip 1 MMA, už vieno mėnesio išdirbtą pilną etatą bus kompensuojama 450,00 Eur.  Jeigu jaunuolis dirba ne visu darbo krūviu, kompensacija skaičiuojama proporcingai pagal faktiškai dirbtą laiką. Nekompensuojamos išlaidos: viršvalandžiai, atostoginiai, nedarbingumas, kompensacijos už nepanaudotas atostogas, už darbą savaitgaliais, šventinėmis dienomis

Tinkami darbdaviai – tai smulkaus ir vidutinio verslo subjektai, organizacijos ir įstaigos, kuriose dirba mažiau kaip 250 darbuotojų,  ūkininkai, individualios veiklos vykdytojai. Svarbu, kad visi darbdaviai būtų registruoti ir veiklą vykdantys Plungės rajone.

VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!

Kilus klausimams kreiptis: telefonu 8 612 33 288, arba elektroniniu paštu jurga.venckuviene@plunge.lt

Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programos finansavimo tvarkos aprašas

Jaunimo anketa

Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo

Darbdavio anketa

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Beatričė
2024-05-08 20:29:58
Idomiai
This site is registered on wpml.org as a development site.