Kvietimas dalyvauti Plungės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos rinkimuose

2023-05-19

Jaunimas

Skelbiamas kandidatų (jaunimo atstovų) į Plungės savivaldybės jaunimo reikalų tarybą atrankos konkursas.

Jeigu Tu iniciatyvus, energingas, entuziastingas ir besidomintis savo miesto jaunimo veikla ir ateitimi, kviečiame Tave prisijungti prie jaunimo politikos formavimo komandos – jaunimo reikalų tarybos ir dalyvauti jaunimo reikalų tarybos nario rinkimuose!

Kandidatuoti gali 14–29 metų jaunuoliai, kurie:

        yra jaunimo organizacijų atstovai;

        yra su jaunimu dirbančių organizacijų atstovai;

        yra mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje, nariai;

        save išsikėlę pavieniai asmenys.

Kandidatu į jaunimo reikalų tarybos narius gali būti kiekvienas Plungės savivaldybėje gyvenantis jaunuolis, kuris iki 2023 m. gegužės 30 d. pateiks:

        kandidato į SJRT jaunimo atstovus anketą (1 priedas);

        motyvacinį laišką;

        ne mažiau kaip vieną rekomendaciją iš jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios Plungės savivaldybės teritorijoje.

Jaunimo atstovai į Plungės savivaldybės jaunimo reikalų tarybą bus renkami viešo visuotinio jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių savivaldų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, atstovų susirinkimo metu, kuris vyks 2023 m. birželio 6 d. 15.30 val.  Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje Vytauto g. 12, Plungė.

Kiekvienas kandidatas viešo visuotinio susirinkimo metu turės galimybę prisistatyti iki 5 min.

Visuotiniame susirinkime dalyvauja ir sprendžiamojo balso teisę turi VIENAS atstovas iš kiekvienos jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje. Apie savo dalyvavimą visuotiniame susirinkime kiekviena organizacija/mokinių savivalda turi pranešti el. p. jurga.venckuviene@plunge.lt ne vėliau kaip iki 2023 m. birželio 5 d. Atstovas į visuotinį susirinkimą deleguojamas pateikiant delegavimo raštą, kuriame turi būti nurodyta deleguojamo asmens vardas, pavardė, einamos pareigos organizacijoje, mokinių savivaldoje ir kontaktinė informacija. Delegavimo raštas turi būti pasirašytas organizacijos, mokinių savivaldos vadovo ar jo įgalioto asmens, pridedant įgaliojimo kopiją. Jeigu susirinkime dalyvauja organizacijos vadovas, delegavimo raštas nėra būtinas.

Dokumentus pateikti Plungės savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorei Jurgai Venckuvienei el. p.  jurga.venckuviene@plunge.lt.

Kilus klausimų, skambinti mob. tel. 8 612 33288 arba rašyti Jurgai Venckuvienei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Kandidato į SJRT jaunimo atstovus anketa (1 priedas)

Plungės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nuostatai (kandidatuojant būtina perskaityti!)

Jaunimo atstovų rinkimų organizavimo ir delegavimo į Plungės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą tvarkos aprašas.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.