Plungės miesto šventė: pirmąkart surengta tarptautinė konferencija

2024-06-18

Šiemet Plungės tęsė šaunią tradiciją Plungės miesto šventę, kuri vyko birželio 14–16 dienomis, pradėti rimtu renginiu: pernai šventė startavo IQ forumu, šiemet – tarptautine konferencija „Tarptautinė partnerystė: stiprybės vienija ir kuria galimybes“, į kurią pakvietė į šventę atvykusius Plungės miesto užsienio partnerius.

Konferencijos dalyvius sveikinęs Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis pasidžiaugė idėja organizuoti šį renginį, galimybe geriau pažinti vieniems kitus, pasidalyti patirtimi, galbūt užmegzti glaudesnius santykius. Susirinkusiuosius pasveikino ir konferenciją moderavusi viešnia iš Vilniaus, keleto įmonių valdybų nepriklausoma narė Orijana Mašalė.

Miesto šventėje dalyvavo, o kartu ir konferencijoje save pristatė Mendeno (Vokietija), Golub Dobžyno (Lenkija), Tukumo (Latvija), Bjerkreimo (Norvegija), Bruntalio (Čekija), Kvarelio (Sakartvelas) ir Konotopo (Ukrainos) miestų atstovai. Mūsų miestą ir rajoną pristatė Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Vaitkuvienė.

Paskutinįjį pranešimą skaitė Seimo Ateities komiteto pirmininkas Raimundas Lopata, pristatęs mūsų šalies viziją „Lietuva 2050“.

Baigiantis konferencijai, dalyviai džiaugėsi turėję galimybę išgirsti apie kitus – apie įgyvendinamus projektus, vykdomas veiklas, ateities sumanymus. Žinoma, naudinga buvo ir galimybė pristatyti save, savo stipriąsias puses. Bene, didžiausio palaikymo sulaukė Čekijos atstovų pranešimas apie tai, kaip jie kūrė viziją, koks jų Bruntalis bus 2070 metais.

Konferencijos dalyvių pranešimai:

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.