Informacija dėl priėmimo į mokyklas 2023–2024 mokslo metams

2023-01-25

Pranešame, kad 2023 m. vasario 1 d. prasideda prašymų priimti mokytis Plungės rajono savivaldybės ugdymo įstaigose 2023–2024 mokslo metais priėmimas.

Prašymai registruojami adresu https://www.registruok.lt/go.php/Registruoti727

PRAŠYMŲ MOKYTIS PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE TEIKIMO GRAFIKAS

Tėvai pildo (koreguoja) prašymusSiunčiami pranešimai (kvietimai) dėl mokyklos lankymoTėvai tvirtina kvietimus (kreipiasi į mokyklas dėl sutarties sudarymo)
Vasario 1 d. – gegužės 16 d.Gegužės 25 d. Gegužės 29 d. –  birželio 9 d.
Birželio 19 d. – liepos 3 d.Liepos 10 d. (į laisvas vietas kviečiami mokiniai, gyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje)Liepos 10 d. – liepos 21 d.
Liepos 24 d. – rugpjūčio 21 d.Rugpjūčio 24 d. (į likusias laisvas vietas gali būti kviečiami mokiniai, negyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje)Rugpjūčio 25 d. – rugpjūčio 31 d.

Į bendrojo ugdymo mokyklas pirmenybė teikiama ir priėmimas vykdomas pagal šiuos kriterijus:

Pirmumo teisę suteikiančios aplinkybės yra lygiavertės. Iškilus ginčams dėl pirmumo suteikimo priimant į ugdymo įstaigą, pirmenybė suteikiama atsižvelgiant į prašymo padavimo datą ir laiką arba pirmumo kriterijų skaičių. 

Jei neįmanoma patenkinti visų prašymų pagal mokyklos aptarnaujamą teritoriją, į mokyklą priimama atsižvelgiant į gyvenamosios vietos deklaravimo datą.

PRAŠYMŲ UGDYTIS ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE, ĮGYVENDINANČIOSE IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PRGRAMAS, TEIKIMO GRAFIKAS

Tėvai pildo (koreguoja) prašymusSiunčiami pranešimai (kvietimai) dėl mokyklos lankymoTėvai tvirtina kvietimus (kreipiasi į mokyklas dėl sutarties sudarymo)
 Nuolat (visus metus) Birželio 1 d.Birželio 2 d. – birželio 16 d.
Liepos 10 d. (į likusias laisvas vietas)Liepos 10 d. – liepos 21 d.
Rugpjūčio 24 d. (į likusias laisvas vietas)Rugpjūčio 25 d. – rugpjūčio 31 d.

Vaikai priimami į ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupes pagal amžių. Vieta eilėje skiriama pagal nurodytą pirmumo teisę bei prašymo pateikimo datą, laiką.   

Pirmenybė priimant teikiama:

Pirmumo teisę suteikiančios aplinkybės yra lygiavertės. Iškilus ginčams dėl pirmumo suteikimo priimant į ugdymo įstaigą, pirmenybė suteikiama atsižvelgiant į prašymo padavimo datą ir (arba) pirmumo kriterijų skaičių. 

Aktualiausia su priėmimu susijusi informacija skelbiama Plungės rajono savivaldybės interneto svetainėje adresu https://www.plunge.lt/veiklos-sritys/svietimas/priemimas-i-ugdymo-istaigas/

Švietimo ir sporto skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.