Grįžti

Vietos ūkio ir ekologijos komiteto posėdis

DARBOTVARKĖ

1. Plungės rajono savivaldybės infrastruktūros įrengimo ir jos pritaikymo asmenims su negalia darbo grupės siūlymų pristatymas.

     Pranešėjas Tadas Šetkauskis, Savivaldybės tarybos narys, Infrastruktūros įrengimo ir jos pritaikymo asmenims su negalia darbo grupės narys.

2. Naujų funkcijų pristatymas bei esamos situacijos su kelių inventorizavimu situacijos aptarimas bei numatomas 2024 metų inventorizavimo planas.

3. Dėl negyvenamosios patalpos dalies suteikimo panaudos teise viešajai įstaigai „Plačiajuostis internetas“.

4. Dėl turto perdavimo valdyti patikėjimo teise.

5. Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos 2023 m. rugsėjo 28 d. sprendimo Nr. T1-259 „Dėl turto perdavimo valdyti patikėjimo teise“ pakeitimo.

6. Dėl buveinės registracijos adreso UAB „Kontrus“ suteikimo.

7. Dėl buveinės registracijos adreso Plungės moterų politikių klubui „Žemaitės“ suteikimo.

    Pranešėja Inga Daublienė, Turto skyriaus vedėjo pavaduotoja.

8. Dėl valstybinių žemės nuomos sutarčių pakeitimo.

9. Dėl pritarimo perleisti žemės sklypo dalies nuomos teisę perleidžiant nuosavybės teise priklausančius pastatus ir kitus inžinerinius statinius žemės sklype, adresu Birutės g. 43A, Plungės mieste.

10. Dėl pritarimo įkeisti paskesniu įkeitimu žemės sklypo nuomos teisę įkeičiant paskesniu įkeitimu nuosavybės teise priklausančius pastatus ir kitus inžinerinius statinius žemės sklype Stoties g. 5J, Plungės mieste.

11. Dėl valstybinės žemės sklypo, kadastro Nr. 6877/0008:186, unikalus Nr. 4400-6160-9569, esančio Žemaičių Kalvarijos miestelyje, Žemaičių Kalvarijos seniūnijoje, Plungės rajono savivaldybėje, nuomos be aukciono.

      Pranešėja Regina Krauleidienė, Turto skyriaus patarėja.   

12. Dėl būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčio dalies kompensacijos mokėjimo ir permokėtos kompensacijos grąžinimo Plungės rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo.

      Pranešėja Neringa Žilienė, Turto skyriaus vyr. specialistė.

13. Dėl Plungės rajono savivaldybės valdomų bendrovių pasiektų veiklos tikslų atitikties nustatytiems veiklos tikslams vertinimo tvarkos aprašo patvirtinimo.

      Pranešėjas Arūnas Tamošauskas, Administracijos patarėjas.

14. Dėl automobiliams statyti rezervuojamų vietų nustatymo, jų įrengimo ir vietinės rinkliavos už naudojimąsi rezervuotomis vietomis automobiliams statyti nuostatų patvirtinimo.

     Pranešėja Kristina Petrulevičienė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja.

15. Dėl Plungės rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimo patvirtinimo.

16. Dėl gatvės geografinių charakteristikų keitimo.

     Pranešėja Laura Baumilė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus patarėja.

17. Dėl Plungės rajono savivaldybės sprendimų dėl sandoriu nustatomų servitutų patikėjimo teise valdomuose valstybinės žemės sklypuose nustatymo priėmimo taisyklių patvirtinimo.

18. Dėl įgaliojimo dalyvauti nustatant žemės sklypų kadastro duomenis bei kadastro duomenų registravimo registrų centre.

19. Dėl Plungės rajono savivaldybės sutikimų statyti įvairius statinius ir įrengti įrenginius valstybinėje žemėje (pvz., hidrotechnikos statinius, kitus inžinerinius statinius ir kt.) išdavimo taisyklių patvirtinimo.

     Pranešėjas Apolinaras Latakas, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresn. specialistas.

20. Dėl Plungės geležinkelio stoties privažiavimo kelio Nr. 17 kapitalinio remonto darbų vertės perdavimo AB „LTG Infra“.

     Pranešėja Ingrida Stanienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja.  

21. Pritarimas Savivaldybei nuosavybės teise priklausančių butų, esančių adresu S. Nėries g. 4-1 ir Dariaus ir Girėno g. 53-24, Plungėje, remontui.

     Pranešėjas Kazys Milierius, Vietos ūkio skyriaus vyr. specialistas.

22. Dėl Plungės rajono savivaldybės infrastruktūros plėtros rėmimo programos lėšų panaudojimo 2024 metų plano patvirtinimo.

     Pranešėja Odeta Petkuvienė, Vietos ūkio skyriaus vedėja.

23. Dėl kelių priežiūros ir plėtros programos Plungės rajono savivaldybei 2024 m. skirtų lėšų paskirstymo.

24. Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos 2022 m. vasario 10 d. sprendimo Nr. T1-23 „Dėl kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų, skirtų Plungės rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliams bei gatvėms tiesti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, naudojimo ir skirstymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

25. Dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos planuojamos kelių su žvyro danga asfaltavimo programos asfaltuotinų kelių ruožų su žvyro danga sąrašo patvirtinimo.

26. Situacijos apie Plungės rajone esančius pėsčiųjų – dviračių takus pagal internetinės svetainės (https://dviraciai.openmap.lt) pateiktus duomenis aptarimas.

     Pranešėjas Modestas Budrys, Vietos ūkio skyriaus vyr. specialistas.

27. Keleivių ir bagažo vežimo taisyklių aptarimas.

     Pranešėjas Gintas Orda, UAB „Plungės autobusų parkas“ direktorius.

PAPILDOMAS KLAUSIMAS.

28. Dėl turto perdavimo valdyti patikėjimo teise Plungės lopšeliui-darželiui „Raudonkepuraitė“.

     Pranešėja Inga Daublienė, Turto skyriaus vedėjo pavaduotoja.

PRIDEDAMA. Posėdžio medžiaga

Komiteto pirmininkas                                                                                           Gediminas Stonys

Data

Kov 19 2024
Baigėsi!

Laikas

09:30 - 12:00

Vieta

Plungės rajono savivaldybės administracija, posėdžių salė (2 aukšte)
Vytauto g. 12, Plungė
Kategorija
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.