Grįžti

Vietos ūkio ir ekologijos komiteto posėdis

DARBOTVARKĖ

1. Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. rugsėjo 24 d. sprendimo Nr. T1-190  „Dėl Plungės rajono savivaldybės įmonės „Plungės būstas“ surenkamų pajamų už gyvenamųjų patalpų nuomą planavimo, naudojimo, apskaitos ir atskaitomybės tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir jį keitusių sprendimų pakeitimo.

     Pranešėjas Kazys Milierius, Vietos ūkio skyriaus vyr. specialistas.

2. Dėl įgaliojimo Plungės rajono savivaldybės merui pasirašyti valstybinės žemės sklypų, perduodamų valdyti, naudoti ir disponuoti jais patikėjimo teise Plungės rajono savivaldybei, perdavimo–priėmimo aktus.

      Pranešėja Živilė Bieliauskienė, Turto skyriaus vedėja.

3. Dėl valstybės nekilnojamojo turto (vietinės reikšmės kelių) perėmimo Plungės rajono savivaldybės nuosavybėn ir šio turto perdavimo Plungės rajono savivaldybės administracijai valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise.

4. Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos 2023 m. birželio 22 d. sprendimo Nr. T1-175 „Dėl ilgalaikio materialiojo ir trumpalaikio materialiojo turto perėmimo savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise“ pakeitimo.

      Pranešėja Lina Miknienė, Turto skyriaus vyr. specialistė.

5. Dėl negyvenamųjų patalpų nuomos sutarties pratęsimo (VšĮ Plungės vyrų krizių centras).

6. Dėl negyvenamųjų patalpų nuomos sutarties pratęsimo (UAB „Austolina“).

     Pranešėja Inga Daublienė, Turto skyriaus vyr. specialistė.

7. Dėl Sutikimų statyti ir naudoti valstybinės reikšmės paviršiniuose vandens telkiniuose laikinuosius nesudėtinguosius statinius Plungės miesto ir Plungės rajono savivaldybės miestelių teritorijose išdavimo taisyklių patvirtinimo.

8. Dėl Sutikimų statyti statinius žemės sklypuose, besiribojančiuose su valstybinės žemės sklypais ar valstybine žeme, kurioje nesuformuoti žemės sklypai Plungės miesto ir Plungės rajono savivaldybės miestelių teritorijose, išdavimo taisyklių patvirtinimo.

9. Dėl Sutikimų laikinai naudotis valstybine žeme statybos metu Plungės miesto ir Plungės rajono savivaldybės miestelių teritorijose išdavimo taisyklių patvirtinimo.

10. Dėl Sutikimų statyti laikinuosius ir nesudėtinguosius statinius valstybinėje žemėje, kurioje nesuformuoti žemės sklypai Plungės miesto ir Plungės rajono savivaldybės miestelių teritorijose, išdavimo taisyklių patvirtinimo.

11. Dėl Sutikimų tiesti susisiekimo komunikacijas, inžinerinius tinklus ir statyti jiems funkcionuoti būtinus statinius valstybinėje žemėje, kurioje nesuformuoti žemės sklypai Plungės miesto ir Plungės rajono savivaldybės miestelių teritorijose, išdavimo taisyklių patvirtinimo.

      Pranešėja Laura Baumilė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialistė.

12. Nacionalinės žemės tarnybos prie Aplinkos ministerijos Plungės ir Rietavo skyriaus 2023-11-24 rašto „Dėl informacijos pateikimo“ aptarimas.

      Pranešėja Ernesta Merkienė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialistė.

13. Dėl Plungės rajono savivaldybės teritorijoje esančių kapinių sąrašo patvirtinimo.

14. Dėl Žmonių palaikų laidojimo tvarką Plungės rajono savivaldybėje reglamentuojančių teisės aktų patvirtinimo.

       Pranešėjas Gintaras Ramonas, Kultūros, turizmo ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistas.

15. Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos 2023 m. sausio 26 d. sprendimo Nr. T1-21 „Dėl Plungės rajono savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2023 metų priemonių plano (sąmatos) patvirtinimo“ ir jį keitusių sprendimų pakeitimo.

       Pranešėja Roberta Jakumienė, Vietos ūkio skyriaus vyr. specialistė.

16. Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 30 d. sprendimo Nr. T1-71 „Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“ pakeitimo.

        Pranešėja Jovita Šumskienė, Plungės rajono Savivaldybės tarybos veiklos reglamento keitimo komisijos pirmininkė.

17. Vietos ūkio ir ekologijos komiteto 2024 m. darbo plano aptarimas.

        Pranešėjas Gediminas Stonys, Vietos ūkio ir ekologijos komiteto pirmininkas.

PRIDEDAMA. Posėdžio medžiaga

Komiteto pirmininkas                                                                                           Gediminas Stonys

Data

Gru 12 2023
Baigėsi!

Laikas

09:30 - 12:00

Vieta

Plungės rajono savivaldybės administracija, posėdžių salė (2 aukšte)
Vytauto g. 12, Plungė
Kategorija
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.