Grįžti

Ekonomikos, finansų ir biudžeto komiteto posėdis

Darbotvarkė

1. Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos 2023 metų darbo plano patvirtinimo.

    Pranešėjas Audrius Klišonis, Savivaldybės meras.

2. Dėl finansinio prisidėjimo prie projekto „Administracinio pastato (Plungės dvaro sodybos skalbyklos KVR kodas 24774), esančio Dariaus ir Girėno g. 25, Plungėje, restauravimo ir remonto tvarkybos darbų projektas“ įgyvendinimo.

   Pranešėjas Gintaras Ramonas, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialistas.

3. Dėl Plungės rajono savivaldybės Infrastruktūros plėtros rėmimo programos lėšų panaudojimo 2023 metų plano patvirtinimo.

4. Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. spalio 29 d. sprendimo Nr. T1-248 „Dėl pritarimo sudaryti keleivių vežimo sutartį su UAB „Plungės autobusų parkas“ ir nemokamo keleivių vežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais“ pakeitimo.

     Pranešėja Odeta Petkuvienė, Vietos ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoja.

5. Dėl maksimalių socialinės globos paslaugų Plungės rajono savivaldybės gyventojams finansavimo išlaidų dydžių patvirtinimo.

6. Dėl viešojoje įstaigoje Plungės rajono savivaldybės ligoninėje teikiamų socialinės globos paslaugų ir jų kainų nustatymo.

    Pranešėja Jolanta Puidokienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja.

7. Dėl pritarimo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dalyvavimui konkurse pareiškėjo teisėmis teikiant paraišką pagal Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo kvietimo teikti paraiškas prevencinių projektų priemonę ,,4.1.1. Metimo rūkyti skatinimo iniciatyvos darbo vietose“ ir lėšų skyrimui.

8. Dėl pritarimo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dalyvavimui konkurse pareiškėjo teisėmis teikiant paraišką pagal Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo kvietimo teikti paraiškas prevencinių projektų priemonę ,,4.1.4. Iniciatyvos psichikos sveikatai stiprinti demencija ar Alzheimerio liga sergantiems žmonėms ir jų artimiesiems“ ir lėšų skyrimui.

    Pranešėja Daiva Zablockienė, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė.

9. Dėl leidimo įsigyti elektromobilį.

    Pranešėja Inga Daublienė, Turto skyriaus vyr. specialistė.

10. Dėl Plungės rajono savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2022 metų priemonių vykdymo ataskaitos patvirtinimo.

11. Dėl Plungės rajono savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2023 metų priemonių plano (sąmatos) patvirtinimo.

     Pranešėja Roberta Jakumienė, Vietos ūkio skyriaus vyr. specialistė.

12. Dėl pritarimo įgyvendinti projektą „Plungės rajono savivaldybės elektromobilių įkrovimo prieigos įrengimas“ ir paraiškos teikimui finansavimui gauti bei lėšų skyrimui.

      Pranešėja Eglė Makarevičienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė.

13. Dėl Plungės rajono savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 27 d. Nr. T1-316 „Dėl Plungės rajono savivaldybės strateginio planavimo organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

14. Dėl Plungės rajono savivaldybės 2023–2025 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo.

      Pranešėja Jurgita Saldukienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja.

15. Dėl Plungės rajono savivaldybės 2023 metų biudžeto patvirtinimo.

      Pranešėja Daiva Mažeikienė, Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja.

PRIDEDAMA. Posėdžio medžiaga

Komiteto pirmininkas                                                                                             Adomas Zamulskis

Data

Sau 18 2023
Baigėsi!

Laikas

14:00 - 17:00

Vieta

Plungės rajono savivaldybės administracija, posėdžių salė (2 aukšte)
Vytauto g. 12, Plungė
Kategorija
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.