Kvareli

Gruzija Georgia Sakartvelas vėliava

Kvareli savivaldybės
valdytojas
Ilia Mzegalashvili

kvareli_regioni@yahoo.com

1 Kudigora,
4800 Kvareli

Tel. 0 (352)22 12 12 /22 08 23
Faks. 0 (352) 22 12 01

2015 m. rugpjūčio 5 d. pasirašyta Plungės rajono ir Kvareli (Gruzija) savivaldybių bendradarbiavimo sutartis.

 

 

2015 m. rugpjūčio 5 d. Sutarties pasirašymas Daugiau informacijos

2015 m. gegužės 26 d. Plungės rajono savivaldybė, atstovaujama Savivaldybės mero Audriaus Klišonio, ir Kvareli savivaldybė, atstovaujama Savivaldybės valdytojo Ilia Mzegalashvili, siekdamos stiprinti draugystės ir bendradarbiavimo ryšius tarp lietuvių ir gruzinų tautų Kvareli mieste pasirašė Bendradarbiavimo sutartį.

Pasirašydamos Sutartį, Sutarties šalys patvirtino, kad skatins savo regionų bendradarbiavimą ir draugystę, pagrįstą demokratijos principais, pasitikėjimu ir lygybe. Bendradarbiavimo tikslai:  plėtoti draugystės ryšius tarp dviejų savivaldybių, dalytis žiniomis ir patirtimi, kas padėtų savivaldybėms siekti savo tikslų administraciniame valdyme ir vadyboje, kasdienio darbo organizavime, kurti teisinę, moralinę ir materialinę bazę įvairiai vietinei veiklai. Sutarties šalys sutarė, kad visuomeninis, kultūrinis, ekonominis bendradarbiavimas privalo stiprinti dviejų tautų žmonių bičiulystę, skatinti keitimąsi mokslo ir technikos naujovėmis, kultūros ir paveldo tradicijomis, skatinti kaimo ir žemės ūkio plėtrą, plėsti verslo ir prekybos ryšius tarp įmonių, įstaigų, organizacijų. Išnaudodamos visas savivaldos galimybes, šalys skatins sporto ir turizmo plėtrą, bendradarbiaudamos veiks ekologijos, racionalaus resursų naudojimo, jaunimo bei nevyriausybinių organizacijų politikos, informacijos sklaidos srityse.

2015 m. rugpjūčio 5 d. Plungės rajono ir Kvareli savivaldybių bendradarbiavimo sutartis lietuvių kalba pasirašyta Plungėje Mykolo Oginskio dvaro sodyboje.

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-07-26 15:25:28
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.