Tarptautiniai ryšiai

Plungės rajono savivaldybė kultūros, sporto, verslo, medicinos, socialinės apsaugos ir kitose srityse bendradarbiauja su Vokietijos, Norvegijos, Švedijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Čekijos, Gruzijos ir Ukrainos savivaldybėmis.

Su visais užsienio partneriais ne sykį pasikeista delegacijomis. Plungiškiai dalyvavo šventėse pas bičiulius Vokietijoje, Švedijoje, Latvijoje, kitose šalyse, o jų atstovai viešėjo Plungėje.

Čekija vėliava

Plungės rajono savivaldybės ir Bruntalio miesto savivaldybės bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2005 m. birželio 18 d. Bruntalyje… Daugiau »

Estija vėliava

1994 m. gruodžio 9 d. pasirašyta sutartis tarp Plungės rajono ir Viljandžio apskrities… Daugiau »

Gruzija Georgia Sakartvelas vėliava

Plungės rajono savivaldybės ir Gruzijos Kvarelio savivaldybės bendradarbiavimo sutartis 2015 m. gegužės 5 d. pasirašyta Kvarelyje… Daugiau »

Lenkija vėliava

1995 m. vasario 10 d. pasirašyta Plungės rajono ir Tukumo rajono sutartis… Daugiau »

Lenkija vėliava

2003 m. gruodžio 18 d. pasirašyta Plungės rajono savivaldybės ir Golub-Dobžyno rajono bendradarbiavimo sutartis… Daugiau »

Norvegija vėliava

1994 m. gegužės 16 d. buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Dalane tarybos ir Lietuvos rajonų (Klaipėdos, Plungės, Šilalės, Tauragės r.). Trejus metus galiojusioje sutartyje numatyta, jog Plungė palaikys tiesioginius ryšius su Bjerkreimo komuna… Daugiau »

Švedija vėliava

2001 m. birželio 14 d. pasirašyta Plungės rajono ir Boksholmo komunos bendradarbiavimo sutartis… Daugiau »

Ukraina vėliava

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Ukrainos Konotopo miesto meras Artem Semenikhin 2023 m. rugsėjo 8 d. bendradarbiavimo sutartį pasirašė Plungėje. Daugiau »

Vokietija vėliava

1990 m. spalio 25 d. pasirašytas Plungės rajono ir Mendeno miesto bendradarbiavimo susitarimas… Daugiau »

Paskutinis atnaujinimas: 2024-01-19 11:19:34
This site is registered on wpml.org as a development site.