Akimirkos

Mokslo ir žinių dienos šventė – su linksmomis pramogomis More information

Šiemet Švietimo, kultūros ir sporto skyrius nusprendė  Mokslo ir žinių dienos šventę organizuoti kitaip, kitoje erdvėje, kitu formatu. Anot Skyriaus vedėjo G. Rimeikio, Mokslo ir žinių šventė turi būti skirta vaikams, su daugybe pramogų ir linksmybių. Kaip rodo patirtis, į šventę  renkasi mažieji moksleiviai, tai ir pramogos orientuotos į 1- 7 klasės moksleivius.

 

                 Rugsėjo 3 dieną, pasibaigus oficialioms šventėms gimnazijose ir mokyklose, nuo 15 valandos, mažieji moksleiviai buvo kviečiami pasilinksminti Plungės „Supermiesto“ žaidimų aikštelėje. Jų laukė trys batutai, 5D virtualios realybės pramoga, Visuomenės sveikatos biuras su loterijomis ir įdomiomis mokomosiomis programėlėmis.

                 Animatorius ponas Meškinas linksmai sukiojosi vaikų būryje, kvietė fotografuotis ir pūsti didžiulius muilo burbulus.

                  Nebuvo pamirštos ir kaimiškosios rajono mokyklos: prie Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus, Kulių bei Platelių gimnazijų ir Šateikių pagrindinės mokyklos taip pat buvo pastatyti batutai.

                 Geros nuotaikos, krykštavimų ir plačių šypsenų šventėje netrūko, tai labai tikimės, kad tai buvo geras užtaisas naujai pradžiai, naujiems iššūkiams, naujiems darbams.        

   

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

2014 m. rugsėjo 1-oji... More information

Koncertą „Ir vėl Rugsėjis…” Plungės miesto aikštėje organizavo Plungės rajono savivaldybė.

Koncertavo Plungės lopšelių – darželių „Nykštukas“, „Raudonkepuraitė“, „Vyturėlis“, „Pasaka“, „Rūtelė“,  Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos, Senamiesčio mokyklos mokytojų ir moksleivių, „Saulės“ gimnazijos, Technologijų ir verslo mokyklos meno kolektyvai.

Miesto moksleivius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, rajono savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis, rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Rolandas Raibužis.

Koncertą vainikavo TV muzikinio  projekto  „X faktorius“ dalyvis,  repo atlikėjas EDENAS.

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Gintauto Vaitkevičiaus nuotraukos

Paskutinis atnaujinimas: 2022-08-04 16:14:47
This site is registered on wpml.org as a development site.