2023-2024 mokslo metai

Plungės rajono 9-12 klasių matematikos olimpiada (2024-02-09) More information

2024 metai vasario 9 d. įvyko Plungės rajono 9-12 klasių matematikos olimpiada. Sveikiname nugalėtojus.

Klasė  Vardas Pavardė Mokykla Viso Vieta, rajono olimpiadoje
I Lukas Baltuonė Plungės „Saulės” gimnazija 6 II
I Aistėja Jurgaitytė Plungės „Saulės” gimnazija 3 III
9 Karolis Mačernis Plungės Senamiesčio mokykla 8 I
II Akvilė  Rimkutė Plungės „Saulės” gimnazija 7 I
II Audrius Puzinevskas Plungės  „Ryto” pagrindinė mokykla 5 II
10 Justas Mažeika Plungės Senamiesčio mokykla 3 III
III Deimantas Joneckas Plungės „Saulės” gimnazija 4 II
III Laurynas  Labžentis Plungės „Saulės” gimnazija 6 I
III Austėja Ročiūtė Plungės „Saulės” gimnazija 4 II
IV Agota Blaževičiūtė Plungės „Saulės” gimnazija 2 II
IV Urtė Stuopelytė Plungės „Saulės” gimnazija 1 III
IV Nojus Norvidas Plungės „Saulės” gimnazija 3 I

Lietuvos mokinių meninio skaitymo dalyviai (2024-02-01) More information

Amžiaus grupė 5– 8 kl.

Vieta

Vardas, Pavardė

 

Pilnas mokyklos pavadinimas

 

Klasė

 

Rengęs (-usi) mokytojas (-a)

Skaitomo teksto autorius ir pavadinimas

III

Andrėja Paulauskaitė

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija

5

Rineta Raudienė

Aidas Jurašius „Paprastas akmenukas“

II

LUKA RYBAKOVAITĖ

Plungės Senamiesčio mokykla

5 c

Kristina Untulytė – Kleinienė

Bitė Vilimaitė ,,Čiuožyklos muzika”

I

Goda Vaitiekūnaitė

Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija

8

Rineta Raudienė

Autorius nežinomas, „Iš interneto platybių“

 

Amžiaus grupė 9–12/I–IV gimnazijos kl.

III

SAULĖ VALANČIUTĖ

Plungės Senamiesčio mokykla

10 b

Daiva Rimkienė

Ištrauka iš Tara Vestover romano ,,Apšviestoji”

II

Akvilė Arlauskaitė

Plungės „Saulės“ gimnazija

II b

Ramutė Damulienė

Sigitas Parulskis ,,Tamsa ir partneriai” (ištrauka)

I

Rugilė Jurevičiūtė

Plungės „Saulės“ gimnazija

II d

Jolanta Mažuknė

Balys Sruoga ,,Dievų miškas” (ištrauka)

III

Ernestas Lukšas

Plungės „Saulės“ gimnazija

II a

Rima Česnauskienė

Marius Katiliškis ,,Miškais ateina ruduo” (ištrauka)

II

ERNESTAS PETREIKIS

Plungės r. Kulių gimnazija

IV g

Daiva Zaleckienė

Jonas Mekas „Laiškai iš niekur” (ištrauka)

III

Dovilė Jacenko

Plungės „Saulės“ gimnazija

IV f

Rita Barniškienė

Akvilina Cicėnaitė ,,Tylos istorija” (ištrauka)

Plungės rajono 9-12 klasių fizikos olimpiada (2024-01-23) More information

2024 metų sausio 23 dieną vyko 71-oji Lietuvos mokinių 9-12 klasių fizikos rajono (II etapo) olimpiada. Olimpiados nugalėtojai pateikiami lentelėje.

Klasė  Vardas (-ai), pavardė (-s) Mokykla Mokęs mokytojas (-i) Mokinio rezultatas Vieta
I Benas Rupeika Plungės „Saulės“ gimnazija A. Domarkas 26 I
I Aurimas Pronckus Plungės „Saulės“ gimnazija A. Domarkas 22 II
9 Julius  Eidimtas Plungės Senamiesčio mokykla Silva Kurlinkutė 15 III
II Žilvinas Smulkys Plungės  „Ryto” pagrindinė mokykla Milda Mikaitė 32 I
II Arnas Vaištaras Plungės „Saulės“ gimnazija P. Razgaitis 16 II
II Erika Raišuotytė Plungės „Saulės“ gimnazija P. Razgaitis 10 III
II Dominykas Balsys Plungės „Saulės” gimnazija P. Razgaitis 10 III
III Deimantas Joneckas Plungės „Saulės“ gimnazija P. Razgaitis 11 II
III Edvinas Katkus Plungės „Saulės“ gimnazija A. Domarkas 14 I

Plungės rajono 9-12 klasių biologijos olimpiada (2024-01-19) More information

2024 metų sausio 19 dieną vyko 56-oji Lietuvos mokinių 9-12 klasių biologijos rajono (II etapo) olimpiada. Olimpiados nugalėtojai pateikiami lentelėje.

Klasė Savivaldybė Pavardė Vardas Mokykla Mokęs mokytojas (-i) Vieta
I Plungė Lydis Martynas Plungės Senamiesčio mokykla Irutė Šimkuvienė I
I Plungė Vaitkus Domantas Plungė r. Kulių gimnazija Judita Narutavičienė II
I Plungė Barniškis Benas Plungės „Saulės”gimnazija Dalia Daukšienė III
II Plungė Žutautas Eimantas Plungės „Ryto” pagrindinė mokykla Vitalija Gladiševa I
II Plungė Gudaitė Živilė Plungės „Saulės”gimnazija Dalia Daukšienė II
II Plungė Stulpinaitė Ervina Plungės Senamiesčio mokykla Irutė Šimkuvienė III
III Plungė Joneckas Deimantas Plungės „Saulės”gimnazija Dalia Daukšienė I
III Plungė Alimaitė Augustė Plungės „Saulės”gimnazija Dalia Daukšienė II
III Plungė Štangej Darja Plungės „Saulės” gimnazija D. Gandzevič III
IV Plungė Kupetis Jonas Plungės „Saulės” gimnazija D. Gandzevič I
IV Plungė Kazonaitė Ieva Plungės „Saulės”gimnazija Dalia Daukšienė II
IV Plungė Paulauskaitė Emilija Plungės „Saulės”gimnazija Dalia Daukšienė III

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados ( III gimnazijų klasių) rajono etapas (2024-01-17) More information

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados ( III gimnazijų klasių) rajono etapo, vykusio 2024 m. sausio 17 d.,  prizininkai

Vardas, pavardė

Klasė

Mokykla

Mokęs mokytojas

Vieta

Darja Štangej

IIIc

Plungės „Saulės“ gimnazija

Sigita Betingė

I

Elzė Malakauskaitė

IIIb

Plungės „Saulės“ gimnazija

Inga Smulkienė

II

Neimantas Rimavičius

IIIf

Plungės „Saulės“ gimnazija

Ligita Erminaitė

III

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (2024-01-12) More information

Nr.

Klasė

Mokinio vardas (-ai), pavardė (-s)

Mokykla

Mokantis mokytojas (-i)

Pelnyta vieta amžiaus grupėje

Pelnyta vieta 9-10 arba 11-12 klasių grupėje

1

9

Saulė Šedvydytė

Plungės Senamiesčio mokykla

Daiva Rimkienė

I

II

2

I b

Aistėja Jurgutytė

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Andžela Gramauskaitė

III

 

3

I c

Justė Slavinskytė

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Andžela Gramauskaitė

II

 

4

II c

Akvilė Rimkutė

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Vilma Šidlauskienė

III

 

5

II e

Živilė Gudaitė

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Rita Barniškienė

I

I

6

II a

Ugnė Sodytė

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Rima Česnauskienė

II

III

7

III c

Darja Štangėj

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Ramutė Damulienė

I

I

8

III c

Augustė Šatkauskaitė

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Rima Česnauskienė

III

 

9

III d

Ula Trilikauskaitė

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Ramutė Damulienė

II

 

10

III f

Deimantas Joneckas

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Rima Česnauskienė

III

 

11

IV b

Ieva Kazonaitė

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Rita Barniškienė

I

II

12

IV b

Jonas Kupetis

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Rita Barniškienė

II

III

13

IV c

Oksana Narkutė

Plungės ,,Saulės”gimnazija

Jolanta Mažuknė

III

 

14

IV g

Monika Zabitytė

Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

Violeta Rimkuvienė

III

 

Lietuvos mokinių prancūzų kalbos konkurso A1 lygio rajono etapas (2024-01-11) More information

Lietuvos mokinių prancūzų kalbos konkurso A1 lygio rajono etapo, vykusio 2024 m. sausio 11 d., prizininkai

Vardas, pavardė

Klasė

Mokykla

Mokęs mokytojas

Vieta

Mangirdas Vauras

7a

Plungės Senamiesčio mokykla

Jolanta  Razmienė

I

Urtė Beinoriūtė

7d

Plungės Senamiesčio mokykla

Jolanta  Razmienė

II

Martyna Žebrauskytė

7d

Plungės Senamiesčio mokykla

Jolanta  Razmienė

III

62- osios Lietuvos mokinių savivaldybės etapo chemijos olimpiada (2024-01-10) More information

62- osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapo, vykusio 2024 m. sausio 10 d., 9/ I g, 10/II g, III g, IV g klasių prizininkai.

9/ I g klasių grupėje

Vardas, pavardė

Klasė

Mokykla

Mokęs mokytojas

Vieta

Aistėja Jurgutytė

Ib

Plungės „Saulės“ gimnazija

Sigita Žilinskienė

I

Julius Eidimtas

9a

Plungės Senamiesčio mokykla

Daiva Andruškaitė

II

Elena Abrutytė

Ic

Plungės „Saulės“ gimnazija

Aurelija Lukočienė

III

10/ II g klasių grupėje

Vardas, pavardė

Klasė

Mokykla

Mokęs mokytojas

Vieta

Augustė Galminaitė

IIa

Plungės „Saulės“ gimnazija

 Sigita Žilinskienė

I

Justas Mažeika

10b

Plungės Senamiesčio mokykla

Daiva Andruškaitė

I

Žilvinas Smulkys

10a

Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla

Indra Niedvarienė

II

Julius Kubilius

IIc

Plungės „Saulės“ gimnazija

Aurelija Lukočienė

III

III g klasių grupėje

Vardas, pavardė

Klasė

Mokykla

Mokęs mokytojas

Vieta

Deimantas Joneckas

IIIf

Plungės „Saulės“ gimnazija

Sigita Žilinskienė

I

Austėja Ročiūtė

IIIa

Plungės „Saulės“ gimnazija

Sigita Žilinskienė

II

Liveta Jocytė

III

Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

Asta Vaitkienė

III

IV g klasių grupėje

Vardas, pavardė

Klasė

Mokykla

Mokęs mokytojas

Vieta

Emilė Kėsaitė

IVe

Plungės „Saulės“ gimnazija

Sigita Žilinskienė

I

Urtė Stuopelytė

IVa

Plungės Senamiesčio mokykla

Sigita Žilinskienė

II

Jonas Kupetis

IVb

Plungės „Saulės“ gimnazija

Sigita Žilinskienė

III

35-oji Lietuvos mokinių rajoninė informatikos olimpiada (2023-12-18) More information

2023 metų gruodžio 18 dieną vyko 35-oji Lietuvos mokinių 9-12 klasių informatikos rajono (II etapo) olimpiada. Olimpiados nugalėtojai pateikiami lentelėje.

Mokinys Mokykla Klasė Vieta
Mantas Domarkas Plungės „Saulės” gimnazija 11 I
Deimantė Bagdonaitė Plungės „Saulės” gimnazija 11 II
Laurynas Labžentis Plungės „Saulės” gimnazija 11 III
Kristupas Jasutis Plungės r. Kulių gimnazija 12 I

2024 metų vasario 9 dieną vyko I šalies etapas, kuriame dalyvavo:

Mantas Domarkas, Plungės „Saulės” gimnazijos III gim. kl. mokinys;

Deimantė Bagdonaitė, Plungės „Saulės” gimnazijos III gim. kl. mokinys;

Laurynas Labžentis, Plungės „Saulės” gimnazijos III gim. kl. mokinys;

Edvinas Katkus, Plungės „Saulės” gimnazijos III gim. kl. mokinys;

Kristupas Jasutis, Plungės r. Kulių gimnazijos IV gim. kl. mokinys;

Vakarų Lietuvos regiono, Klaipėdos universiteto 5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada (2023-11-24) More information

Š. m. lapkričio 24 d. Klaipėdos universitete įvyko Vakarų Lietuvos regiono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados III turas. Remiantis regiono matematikos mokytojų vertinimo komisijos susumuotais rezultatais (pirmininkas Giedrius Žemaitis):

Penktųjų klasių nugalėtoju tapo:

I vieta ir KU taurė – Simas Ubavičius, mokytoja Jūratė Černevičienė, Plungės Senamiesčio mokykla.

5-8 kl. Plungės rajono matematikos olimpiada (2023-10-25) More information

Š. m. spalio 25 dieną vyko 5-8 kl. rajoninis matematikos olimpiados II etapas.

Jos nugalėtojais tapo:

Eil. Nr.

Klasė

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojo vardas, pavardė

Vieta

 
 

1.

5 kl.

Simas Ubavičius

Plungės Senamiesčio mokykla

Jūratė Černevičienė

I

 

2.

5 kl.

Jokūbas Kulišauskas

Plungės „Ryto“ pagrindinė m-kla

Kristina Ablingienė

II

 

3.

5 kl.

Nojus Noreika

Plungės „Ryto“ pagrindinė m-kla

Kristina Ablingienė

III

 

4.

6 kl.

Jokūbas Griauslys

Plungės Senamiesčio mokykla

Rūta Sodienė

I

 

5.

6 kl.

Deimantė Ročiūtė

Plungės Senamiesčio mokykla

Kristina Salienė

II

 

6.

6 kl.

Lėja Jankauskaitė

Plungės „Babrungo“ progimnazija

Vidutė Uogienė

III

 

7.

7 kl.

Goda Mikalauskaitė

Plungės Senamiesčio mokykla

Jūratė Černevičienė

I

 

8.

7 kl.

Edminas Alimas

Plungės Senamiesčio mokykla

Jūratė Černevičienė

II

 

9.

7 kl.

Justė Vasiliauskaitė

Plungės „Ryto“ pagrindinė m-kla

Daiva Domarkienė

III

 

10.

8 kl.

Erika Vasiliauskaitė

Plungės „Ryto“ pagrindinė m-kla

Kristina Ablingienė

I

 

11.

8 kl.

Marius Šiukšta

Plungės „Ryto“ pagrindinė m-kla

Daiva Domarkienė

II

 

12.

8 kl.

Mantė Virketytė

Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

Mokytojas Andrius Kasmauskas

III

 

Paskutinis atnaujinimas: 2024-02-15 13:39:21
This site is registered on wpml.org as a development site.