Valstybinė darbo inspekcija informuoja

2012-04-25

Balandžio 27 d. – Valstybinės darbo inspekcijos Pavasario konsultacijų diena skirta Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti.

Jūs manote, kad Jums nesudaromos saugios ir sveikatai nepavojingos darbo sąlygos?  O ar žinote, kaip elgtis, jei dirbate viršvalandžius?…

O gal Jūs esate į monės vadovas, į galiotas asmuo darbuotojų saugai ir sveikatai, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas, darbuotojų atstovas ir …. bet kas, norintis daugiau sužinoti apie darbo sutartis? Koks darbas teisėtas? Apie darbo užmokestį ? Kaip į monėje instruktuoti ir mokyti darbuotojus? Ką daryti, kad į monėje neį vyktų nelaimingas atsitikimas darbe ir kaip elgtis, jei jis į vyko?

Valstybinės darbo inspekcijos Telšių skyriaus darbuotojai šių metų balandžio 27 d. 10 val. Savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje (II aukštas) konsultuos darbo santykių, darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais.

Kviečiame ateiti, sužinoti ir aktyviai dalyvauti!

 

 

Civilinės ir priešgaisrinės saugos skyriaus                                                               čŒeslovas Puidokas

vyriausiasis specialistas

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.