Tęsiamas Gyventojų iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo projektas (atnaujinta)

2022-02-17

Nuo 2022-ųjų pradžios pradedama vykdyti Gyventojų iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo projektą. Gyventojai gali ne tik siūlyti idėjas, bet ir balsuodami spręsti, kokių iniciatyvų reikia gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti bei kurti Plungės rajone, joms įgyvendinti gaunant dalį Savivaldybės biudžeto lėšų.

Iniciatyvų teikimas  –  vasario 11 d. iki kovo 10 d. 15 val.

Gyventojų pasiūlymai turi atitikti sąlygas, nustatytas Gyventojų iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos apraše.

Svarbūs kriterijai:

Gyventojai iniciatyvas gali siūlyti 3-ose kategorijose:

Iniciatyvas teikiantys gyventojai turi užpildyti ir pateikti šiuos dokumentus:

Projektų idėjų pasiūlymus galima teikti el. paštu savivaldybe@plunge.lt arba pristatyti į Plungės rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyrių, 115 kab. (Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė).

Pasiūlymų atitikties Tvarkos aprašui vertinimas – iki balandžio 10 d.

Projektų idėjų pasiūlymų atitikimą Tvarkos aprašui vertina Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai. Tikrinama, ar pasiūlymai atitinka reikalavimus, ar pareiškėjai bei idėjai pritarę asmenys yra deklaravę gyvenamąją vietą Plungės rajone, ar projektų įgyvendinimo vieta atitinka Tvarkos apraše numatytas sąlygas.

Nuasmeninti pasiūlymai pateikiami darbo grupei, kuri patvirtina ir pateikia idėjų sąrašą gyventojams balsuoti.

Balsavimas ir atranka – nuo   balandžio 11 d. iki  gegužės 10 d.

Balsavimas vyksta elektroniniu būdu 30 kalendorinių dienų nuo jo paskelbimo Kvietime nurodytu adresu. Neturint galimybės balsuoti elektroniniu būdu, balsuoti galima atvykus į Kvietime nurodytas vietas, užpildant nustatytos formos balsavimo kortelę.

 

Gyventojai balsuoja internetu arba užpildydami popierinę kortelę balsavimo vietose. Vienas gyventojas gali balsuoti kiekvienoje iš 3 kategorijų, palaikydamas ne daugiau kaip 3 projektus.

Balsavimo metu viešai skelbiama nuasmeninta informacija apie projektą (pavadinimas, idėjos aprašymas, įgyvendinimo vieta ir preliminari projekto įgyvendinimo vertė).

Įgyvendinimas

Didžiausio gyventojų palaikymo sulaukusias idėjas įgyvendina Plungės rajono savivaldybės administracija.

Mažos apimties projektai įgyvendinami per 1 metus, didelės apimties – per 2 metus.

Projektų įgyvendinimas 100 proc. finansuojamas Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Konsultacijos gyventojams

Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 448) 73 145, mob. tel. 8-676-01376, el. paštu  egle.makareviciene@plunge.lt, Eglė Makarevičienė.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.