Skelbiamas mokinių piešinių konkursas „Korupcija moksleivių akimis“

2021-11-10

Nuo 2004 metų gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Pritardami idėjai, kad antikorupcinės iniciatyvos turi kilti iš visuomenės, kviečiame Jus dalyvauti piešinių konkurse ir tuo prisidėti jaunimui aiškinant korupcijos žalą. Jaunuoliai turi jau dabar suprasti, kad korupcija – blogas reiškinys, iškreipiantis šalies ekonomiką ir visuomenės bendravimo nustatytas normas.

Kviečiame Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 kl., 5-8 kl. ir I– IV (9 – 12 kl.) gimnazijos kl. ir meno mokyklų moksleivius bei jų mokytojus dalyvauti konkurse.

Konkurso sąlygos. Atlikimo technika nereglamentuojama. Piešinys turi būti atsiųstas JPG formatu (1000 x 1400 pikselių) dydžio.

Pirmas etapas: mokykla atrenka po tris geriausius 1 – 4 kl., 5 – 8 kl. ir I – IV (9 – 12 kl.) gimnazijos kl. ir meno mokyklų moksleivių piešinius ir iki 2020 m. gruodžio 1 d. atsiunčia JPG formatu (1000 x 1400 pikselių dydžio) el. paštu zina.plaipaite@plunge.lt .

Antras etapas: 2021 m. gruodžio 9 d. Plungės rajono savivaldybėje komisija, sudaryta iš 5 narių, atrenka po tris geriausius piešinius iš kiekvienos grupės ir nustato pirmą, antrą ir trečią vietas grupėse ir paskelbia Savivaldybės internetinėje svetainėje www.plunge.lt.

2021 m. gruodžio 2-8 d. Savivaldybės internetinėje svetainėje www.plunge.lt el. balsavimu iš kiekvienos grupės bus renkamas daugiausia palaikymo surinkęs piešinys. Gruodžio 9 d. daugiausia palaikymo surinkę piešiniai bus paskelbti Savivaldybės internetinėje svetainėje www.plunge.lt ir apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Daugiau informacijos rasite konkurso nuostatuose.

Pridedama: Nuostatai

 

Švietimo ir sporto skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.