Skelbiamas konkursas Plungės rajono savivaldybę apibūdinančiam ženklui ir šūkiui sukurti

2013-03-21

   
     Plungės rajono savivaldybė vykdo projektą „Plungės rajono į vaizdžio formavimo ir investicijų pritraukimo galimybių studijos parengimas“. Projektu sprendžiama viena iš aktualiausių rajono plėtros problemų – investicijų objektų identifikavimas ir investicijų objektų žemėlapio parengimas bei išleidimas. Žemėlapyje bus aprašyti palankūs investicijoms objektai. Vykdant respondentų apklausą, paaiškėjo, kad  tikslinga turėti Plungės rajono savivaldybę apibūdinantį ženklą ir šūkį :  jie ne tik padėtų didinti konkurencinį pranašumą, bet ir formuoti rajono į vaizdį bei kelti jo prestižą. Visos savivaldybės stengiasi būti pastebėtos ir konkuruoja, siekdamos tapti kultūros ir turizmo traukos centrais.

    Ženklu ir šūkiu siekiama sukurti patrauklios savivaldybės į vaizdį turizmo, verslo ir investicijų plėtrai, skatinti vietinį ir atvykstamąjį turizmą. Rajono savivaldybę apibūdinantis ženklas ir šūkis – reklaminis savivaldybės orientyras, tinkantis pristatyti savivaldybę verslininkams, turistams visos šalies kontekste. Svarbu, kad ženklas ir šūkis būtų tiksliai apibrėžtas, aiškus ir suprantamas.
  
    Konkurso dalyviai savo siūlomus darbus turi pateikti iki 2013 m balandžio 20 d. Plungės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriui adresu: 115 kab., Vytauto g. 12, Plungė, arba elektroniniu paštu vida.saukaliene@plunge.lt 
  
    Konkurso nuostatai (pridedama).
  
    Kviečiame aktyviai dalyvauti ir prisidėti prie Plungės rajono į vaizdžio formavimo!
   
   
  
Kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.