Reikalinga parama sunkiai sergančiai mergaitei

2011-03-07

     Raimonda Vasiliauskaitė augina sunkiai sergančią dukrą Andrėją, gimusią 2009 m. rugpjūčio 30 d. Mama prašo pagalbos, nes trijų mėnesių Andrėjai prasidėjo priepuoliukai, po kurių buvo diagnozuotas galvos smegenų išplitęs auglys (astrocitoma). Operaciniu būdu jo pašalinti neį manoma, buvo taikytas chemoterapijos kursas, kuris, deja, taip pat nepadėjo ir buvo nutrauktas. Biopsijos operacijos metu Andrėjai iš galvytės išimta dalis kauliuko, kurio vietoje šiuo metu yra susiformavusios cistos, kurios spaudžia ir pučią galvytę, tad mergaitei dažnai atliekamos operacijos, kurių metu nutraukinėjami skysčiai.
     Andrėjai kasdien kartojasi epilepsijos priepuoliai ir gresia dešinės kūnelio pusės paralyžius. Lietuvoje mergaitei gydymo nėra, tačiau mama nenuleido rankų ir ieškojo galimybių, kaip padėti mergaitei. Andrėjos mama išsiuntė dokumentus į Maskvą gydytojui V. Borisovui, kuris, į vertinęs Andrėjos situaciją, fizines galimybes, sutiko jiems padėti.
     Raimonda su dukryte yra labai laimingos, gavusios viltį pasveikti, tačiau tam reikalingos lėšos, kurių šeima neturi. Å eima labai prašo pagalbos ir kartu nepraranda vilties, kad atsiras žmonių, kurie išties pagalbos ranką.
     Neabejingus šeimos nelaimei bei galinčius padėti prašo pervesti pinigėlius į Andrėjos mamos Raimondos Vasiliauskaitės sąskaitą LT 447300010113771922, Swedbank.
     Išsamesnė informacija šeimos telefonu 8 628 56 127.

Socialinės paramos skyrius

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.