Priimamos paraiškos skatinimo premijai už 2021 m. pasiektus aukštus rezultatus kultūros ir meno srityje gauti

2022-01-06

Plungės rajono savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 30 d. sprendimu Nr. T1-60 patvirtintas Plungės rajono savivaldybės gyventojų, pasiekusių aukštų rezultatų kultūros ir meno srityje, juos parengusių mokytojų ir meno kolektyvų, jų vadovų skatinimo tvarkos aprašas, kurio tikslas – skatinti Plungės rajono savivaldybės gyventojų kultūrinę, meninę ir kūrybinę raišką bei rajono gyventojus, pasiekusius aukštų rezultatų savo veiklos srityje, bei juos paruošusius mokytojus ir meno kolektyvų vadovus ir skirti jiems pinigines premijas.

Premijos už pasiektus aukštus rezultatus meno srityje gali būti skiriamos:

  1. Už laimėtas prizines vietas nacionalinių kultūros ir meno organizacijų rengiamuose respublikiniuose, tarptautiniuose Europos ir pasaulinio lygmens konkursuose ir festivaliuose, kuriuose dalyvauja ne mažiau kaip 4 šalių atstovai, parodose, kurių nuostatuose numatyta, jog eksponuojami darbai vertinami ir bus skiriami apdovanojimai.
  2. Už aktyvią ir reikšmingą kūrybinę, kultūrinę ar mokslinę veiklą: už išleistą reikšmingą ir meniškai vertingą literatūros kūrinį, mokslinę metodinę priemonę ar mokslinius straipsnius recenzuojamuose mokslo leidiniuose; reikšmingą etninės kultūros ir paveldo puoselėjimą; sukurtą  vertingą meno kūrinį; novatorišką ir reikšmingą kultūrinę idėją ir jos įgyvendinimą Plungės rajone; realizuojamus vertingus projektus; rajono kultūros ir meno  reprezentavimą užsienio šalyse; įdomias kūrybines iniciatyvas.

Nustatytos formos paraišką (pridedama) gali teikti visuomeninės kultūros ir meno organizacijos, kūrybinės sąjungos, Kultūros, turizmo ir viešųjų ryšių skyrius, patys kūrėjai, kūrėjų organizacijos. Paraiškos (1 egzempliorius) už 2021 metų pasiekimus priimamos nuo 2022 m. sausio 10 d. iki 2022 m. vasario 10 d. imtinai.

Paraiškų teikimo tvarka:

  1. Savivaldybės biudžetinės įstaigos paraiškas, pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu, teikia per DVS sistemą „Kontora“.
  2. Kiti subjektai – paraiškas, pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu, atsiunčia el. paštu  savivaldybe@plunge.lt, pasirašytas originaliu parašu atneša į Savivaldybės Bendrąjį skyrių 115 kab., arba atneša ir įmeta į Savivaldybės pašto dėžutę, esančią prie pagrindinių pastato durų.

Pridedama:

  1. Paraiška skatinimo premijai už pasiektus aukštus rezultatus kultūros ir meno srityje gauti.
  2. Plungės rajono savivaldybės gyventojų ir  meno kolektyvų, pasiekusių aukštų rezultatų kultūros ir meno srityje,  skatinimo tvarkos aprašas.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 640) 53623, elektroniniu paštu ingrida.uzneviciute@plunge.lt, Ingrida Uznevičiūtė

 

Kultūros, turizmo ir viešųjų ryšių skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.