Priimami prašymai dėl socialinės paramos mokiniams

2011-07-04

     Kad mokiniai gautų nemokamą maitinimą nuo mokslo metų pradžios ir paramą mokinio reikmenims į sigyti, tėveliai gali kreiptis nuo liepos 1 d.
     Socialinė parama mokiniams skiriama, kai jie mokosi pagal bendrojo lavinimo (pradinio, pagrindinio, vidurinio ar specialiojo ugdymo) ar priešmokyklinio ugdymo programas. Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą (pietūs, maitinimas mokyklų organizuojamose dieninėse vasaros poilsio stovyklose) ir paramą mokinio reikmenims į sigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 VRP dydžio (525 Lt). Dėl šios paramos reikia kreiptis pagal deklaruotą gyvenamąją vietą į Socialinės paramos skyrių ar seniūniją. Kreipimosi metu turėti: asmens tapatybės dokumentą, vaiko (-ų) gimimo liudijimą (-us), pažymas apie visų šeimos narių gaunamas pajamas, kitus dokumentus atsižvelgiant į aplinkybes (mirties liudijimas, ištuokos liudijimas, pareiškėjo banko sąskaitos Nr.). Jeigu kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams metu šeima gauna socialinę pašalpą, pareiškėjas pateikia tik prašymą socialinei paramai gauti.
     Tėvelių dėmesiui. Sprendimas dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo priimamas per 10 darbo dienų nuo prašymo ir visų reikalingų dokumentų gavimo dienos, todėl, jei dėl minėtos paramos kreipsitės po rugpjūčio 20 d., vaikui nemokamas maitinimas gali būti paskirtas vėliau nei nuo rugsėjo 1 d.
     Klientai Socialinės paramos skyriuje priimami pirmadieniais – ketvirtadieniais  nuo 8 val. iki 17 val. (pietų pertrauka nuo 12 val. iki 13 val.), penktadieniais – nuo 8 val. iki 15 val. Informacija teikiama telefonais: 73 121, 73 129.

Socialinės paramos skyrius

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.