Pradedami rengti detalieji planai

2012-04-20
Pradedami rengti detalieji planai
Vadovaujantis Teritorijų planavimo į statymu, pranešame, kad:
1. Pradedamas rengti detalusis planas, 0,0561 ha ploto žemės ūkio paskirties sklypo (kadastrinis Nr. 6874/0012:89) tikslinės žemės naudojimo paskirties keitimo į kitą (gyvenamosios teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos) ir 0,1883 ha ploto kitos (gyvenamosios teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos) paskirties sklypo (kadastrinis Nr. 6874/0012:224), esančių Plungės r. sav., Varkalių k., sujungimo, teritorijos tvarkymo reglamentų nustatymo detalusis planas.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą (gyvenamosios teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos) paskirtį , sujungti sklypus į vieną sklypą, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypo užstatymo reglamentus..
2. Pradedamas rengti detalusis planas, Apie 0,24 hektaro ploto žemės ūkio paskirties sklypas (kadastrinis numeris 6880/0001:123), esančio Plungės r. sav., Žlibinų k., detalusis planas.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą (gyvenamosios teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos) paskirtį , numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypo užstatymo reglamentus.
3. Pradedamas rengti detalusis planas 0,7331  hektaro ploto kitos paskirties (komercinės paskirties objektų teritorijos) sklypo, esančio Stoties g. 23A, Plungės m. Įregistruoto žemės sklypo kadastrinis numeris yra 6854/0006:63, detalusis planas.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti sklypo būdą į pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypo užstatymo reglamentus.
4. Pradedamas rengti detalusis planas, 16,6978 hektaro ploto žemės ūkio (kiti žemės ūkio paskirties sklypai) paskirties sklypo, esančio Plungės r. sav., Kalniškių k. Įregistruoto žemės sklypo kadastrinis numeris yra 6864/0001:312, detalusis planas.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą paskirtį , padalinti sklypą į atskirus sklypus, nustatyti sklypų būdus (gyvenamosios teritorijos, komercinės paskirties objektų teritorijos, rekreacinės teritorijos) ir jų pobūdžius,  numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypų užstatymo reglamentus.
5. Pradedamas rengti detalusis planas, 1,8809 hektaro ploto žemės ūkio paskirties sklypo (kadastrinis numeris 6810/0001:253), esančio Plungės r. sav., Didvyčių k., detalusis planas.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma padalinti sklypą į atskirus sklypus, vienam sklypui pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą (gyvenamosios teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos) paskirtį , numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypo užstatymo reglamentus.
Detalieji planai rengiami bendrąja tvarka.
Planavimo organizatorius-žemės sklypų savininkai.
Plano rengėjas-UAB „Archvizija“.
Susipažinti su detaliojo plano projektu ir plano rengėjui raštu pateikti pastabas ir pasiūlymus galima
per 20 darbo dienų po skelbimo pasirodymo spaudoje adresu:
S. Nėries 29a, Plungė, tel.: 8 686 25049.
Planų rengėjo inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.