Pradedami rengti detalieji planai

2012-02-09
Pradedami rengti detalieji planai
Vadovaujantis Teritorijų planavimo į statymu, pranešame, kad:
1. Pradedamas rengti detalusis planas, 0,97 hektaro ploto kitos (gyvenamosios teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos) paskirties sklypo, esančio Plungės r. sav., Merkelių k. Įregistruoto žemės sklypo kadastrinis numeris yra 6827/0005:173,detalusis planas.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma padalinti sklypą į atskirus sklypus, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypų užstatymo reglamentus.
2. Pradedamas rengti detalusis planas, 0,3400 hektaro ploto žemės ūkio (kiti žemės ūkio paskirties sklypai) paskirties sklypo, esančio Alksnėnų k., Plungės  r. sav., Įregistruoto sklypo kadastrinis numeris yra 6801/0006:197.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą (gyvenamosios teritorijos, viešbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos) paskirtį , numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypo užstatymo reglamentus.
3. Pradedamas rengti detalusis planas 0,3469 hektaro ploto kitos (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos) paskirties sklypo, esančio Rietavo sav., Drobstų k. Įregistruoto žemės sklypo kadastrinis numeris yra 6860/0013:249.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti žemės sklypo naudojimo būdą iš  pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos  į gyvenamosios teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypo užstatymo reglamentus.
Detalieji planai rengiami bendrąja tvarka.
Planavimo organizatorius-žemės sklypų savininkai.
Plano rengėjas-UAB „Archvizija“.
Susipažinti su detaliojo plano projektu ir plano rengėjui raštu pateikti pastabas ir pasiūlymus galima
per 20 darbo dienų po skelbimo pasirodymo spaudoje adresu:
S. Nėries 29a, Plungė, tel.: 8 686 25049.
Planų rengėjo inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.