Pradedami rengti detalieji planai

2011-06-01

      Pradedami rengti detalieji planai

      Vadovaudamiesi Teritorijų planavimo į statymu, pranešame, kad:
      1. Pradedamas rengti detalusis planas 1,7023 hektaro ploto žemės ūkio (kiti žemės ūkio paskirties sklypai) paskirties sklypo, esančio Plungės r. sav., Macenių k. Įregistruoto žemės sklypo kadastrinis numeris 6874/0001:296.
      Tikslai ir uždaviniai: detaliuoju planu numatoma pakeisti žemės sklypo paskirtį į kitą (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos, pramonės ir sandėliavimo į monių statybos) paskirtį ir padalinti sklypą į atskirus sklypus, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypo užstatymo reglamentus.
      2. Pradedamas rengti detalusis planas apie 6,92 hektaro ploto žemės ūkio paskirties sklypo, esančio Plungės r. sav., Pakerų k. Įregistruoto žemės sklypo kadastrinis numeris yra  6824/0004:12.
      Tikslai ir uždaviniai: detaliuoju planu numatoma pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą (gyvenamosios teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos) paskirtį , padalinti sklypą į atskirus sklypus, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypų užstatymo reglamentus.
      Detalieji planai rengiami bendrąja tvarka.
      Planavimo organizatoriai – žemės sklypų savininkai.
      Plano rengėjas-UAB „Archvizija“.
      Susipažinti su detaliojo plano projektu ir plano rengėjui raštu pateikti pastabas ir pasiūlymus galima per 20 darbo dienų po skelbimo pasirodymo spaudoje adresu:
S. Nėries g. 29A, Plungė, tel. 8 682 68 566.

Planų rengėjo inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.