Pradedamas rengti valstybinės žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas

2023-01-30

Pranešame, kad vadovaujantis Savivaldybės administracijos direktoriaus 2023 m. sausio 17 d. įsakymu Nr. DE-37, pradedamas organizuoti žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas. Žemėvaldos projektu numatoma suformuoti apie 0,1800 ha ploto žemės sklypą prie Plungės rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančio inžinerinio statinio – Paprūdžio skersgatvio (unikalus Nr. 4400-2009-8820), esančio Plungės rajono savivaldybėje, Plungės m., Paprūdžio skg., jam eksploatuoti.

Statinių, esančių su planuojama teritorija besiribojančiame valstybinės žemės plote, nesuformuotame atskiru žemės sklypu, Sukilėlių g. 14, Plungės m., savininkus, informuojame, kad visi su žemėtvarkos planavimu susiję veiksmai atliekami automatizuotai per Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinę sistemą (toliau – ŽPDRIS), esančią adresu www.zpdris.lt. Pasiūlymus ir pastabas galite teikti planavimo organizatoriui ar projekto rengėjui per visą planavimo laiką iki projekto viešo svarstymo pabaigos, pastabas teikiant raštu ar per ŽPDRI sistemą. Paslaugos numeris programoje ZSFP-116265.

Kilus klausimams dėl rengiamo žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projekto, prašome susisiekti su Plungės rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialiste Ernesta Merkiene, tel. +370 448 73137, el. paštas ernesta.merkiene@plunge.lt.

 

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.