Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla skelbia atranką pradinio ugdymo (dviejų) mokytojų pareigoms eiti pagal neterminuotą ir terminuotą darbo sutartis

2022-05-10

Darbo sutarties rūšis – viena terminuota, antra – neterminuota. Pareigybės lygis A2 (ne žemesnis kaip aukštasis išsilavinimas).

Darbo pobūdis – pradinis  ugdymas.

Darbo krūvis – 1 etatas pareigybės krūvio. Darbo užmokesčio pastoviosios dalies koeficientas nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į darbo stažą ir turimą kvalifikacinę kategoriją. Koeficiento ribos nuo 7,44 iki 9,28, darbo užmokestis  – nuo 1347 iki 1680 eurų.

Įdarbinimas nuo 2022 m. rugsėjo 1 d.

Specialieji reikalavimai:

  1. Įgytas aukštasis (aukštesnysis, įgytas iki 2009 metų, ar specialusis vidurinis, įgytas iki 1995 metų) išsilavinimas ir pedagogo kvalifikacija.
  2. Įgytos kompetencijos, numatytos Reikalavimų mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų skaitmeninio raštingumo programoms apraše;
  3. Geras lietuvių kalbos mokėjimas.
  4. Išklausyti specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kursai mokytojams pagal Specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos tobulinimo kursų programą.
  5. Gebėjimas dirbti nuotoliniu būdu virtualioje aplinkoje TEAMS.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

  1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę ir išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas.
  3. Pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją.
  4. Gyvenimo aprašymą.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, kviečiami į pokalbį ir informuojami asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu.

Pretendentai dokumentus  gali pristatyti asmeniškai į mokyklos raštinę, adresu J. Tumo-Vaižganto g. 88, Plungė, LT-90143, darbo dienomis 9.00 val. -12.00 val. arba  pateikti el. paštu rastine@ryto.plunge.lm.lt

Dokumentų priėmimo pabaiga – 2022 m. gegužės  27 d. (įskaitytinai) 12.00 val.

Išsamesnę informaciją apie skelbiamą atranką teikia direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stepanija Petkuvienė, tel. 8 648 62909.

 

Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.