Plungės rajono savivaldybės administracija išsinuomoja butus iš fizinių ar juridinių asmenų

2022-03-04

Plungės rajono savivaldybės administracija skelbiamų derybų būdu ne trumpiau kaip penkeriems metams iš fizinių ar juridinių asmenų išsinuomotų  penkis vieno ir keturis dviejų kambarių butus Plungės mieste ir Nausodžio seniūnijoje. Pirkimo objektas – pirkimas skaidomas į 10 pirkimo dalių:

Gyvenamosios patalpos bus subnuomojamos ir naudojamos Plungės rajono savivaldybės socialinio būsto fondo plėtrai.

Būstai turi atitikti statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus. Pirkimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Kandidato pasiūlymas teikiamas užklijuotame voke.

Būstai netinkami nuomoti su bendro naudojimo patalpomis (virtuve, tualetu, vonia, dušu).

Skelbiamų derybų pirkimo sąlygos išduodamos Plungės rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriuje, 115 kabinete, Vytauto g. 12, Plungė, tel. (8 448) 73 166, el. paštas: savivaldybe@plunge.lt.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis el. p. neringa.ziliene@plunge.lt, tel. 8 448 73 003.

Kandidatai kartu su pasiūlymu turi pateikti:

  1. Buto, kurį siūloma nuomoti, nuosavybę įrodančio dokumento kopija (valstybės įmonės Registrų centro pažymėjimo arba Nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išrašo kopija);
  2. Kadastro duomenų bylos kopija;
  3. Įgaliojimus patvirtinantys dokumentai, suteikiantys teisę asmeniui pateikti pasiūlymą ir kitus būsto pirkimo dokumentus, tikslinti pirkimo dokumentus ir derėtis dėl būsto nuomos kainos ir sąlygų, jeigu dokumentus teikia ne pats būsto savininkas;
  4. Nepriklausomo turto vertintojo nustatyta turto vertės pažyma nesenesnė kaip 6 mėnesių;
  5. Sutikimas dėl duomenų teikimo iš VĮ Registrų centro gavimo ir paslaugų teikėjų.

Pasiūlymai pateikiami užklijuotame voke su užrašu „Plungės rajono savivaldybės administracijos Gyvenamųjų patalpų nuomos pirkimo komisijai …… nuomos pirkimo daliai“, nurodant kandidato rekvizitus. Pasiūlymas ir kiti dokumentai turi būti sunumeruoti lapo viršutiniame dešiniajame kampe, užpildytas pasiūlymas su pridedamais dokumentais surišamas ir paskutiniame lape turi būti nurodytas pateikiamų dokumentų lapų skaičius ir tai patvirtinta kandidato arba jo įgalioto asmens parašu. Jei pasirašo savininko įgaliotas asmuo, pridedami įgalinimus patvirtinantys dokumentai. Siūlomų išnuomoti būstų dokumentai pateikiami lietuvių kalba. Pasiūlymai priimami iki 2022 m. kovo 17 d. 12.00 val., Plungės rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriuje, 115 kab., Vytauto g. 12, Plungė.

Komisijos posėdis, kuriame bus atplėšiami vokai, vyks 2022 m. kovo 17 d. 14.00 val. 313 kab., Vytauto g. 12, Plungėje.

Išsinuomojamo būsto vertinimo kriterijai: laimėtoju išrenkamas kandidatas, kurio pasiūlyta mažiausia buto nuomos kaina mėnesiui už 1 kv. m naudingojo ploto ir kuris atitinka pirkimo sąlygose nustatytus reikalavimus.

 

Turto skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.