Patikimesnis vaiko kelias įšeimą

2011-06-02

            Po metų pertraukos Plungės socialinių paslaugų centras vykdys projektą, skirtą globėjų (rūpintojų) ir į tėvių paieškai, atrankai,  rengimui, konsultavimui ir pagalbos jiems teikimo paslaugoms.
            Projekto širdis – PRIDE mokymai. Tai būsimų į tėvų ir globėjų galimybė suprasti ir patirti, kiek daug į vairių jausmų sukelia į vairios mokymuose nagrinėjamos temos. Žodis PRIDE lietuviškai reiškia ,,pasididžiavimą“. Mokymus vedantys 2 atestuoti darbuotojai didžiuojasi būsimais ir esamais globėjais bei į tėviais, kurie pasiryžo pasidalinti savo širdies ir namų  šiluma.
            Mes pasiryžę Jums suteikti žinių, į gūdžių, į vertinti Jūsų galimybę tapti globėjais ir į tėviais. Mokymų programa sudaryta iš 10 susitikimų, kurie trunka po 3 valandas. Mokymų metu kalbama apie būsimų ir esamų globėjų ir į tėvių pareigas ir atsakomybę, gebėjimą užtikrinti vaikams saugius ir pastovius ryšius, mokoma, kokiems pokyčiams turi pasiruošti šeima, kai į jų namus ateis gyventi vaikas, kaip užmegzti ryšius su globojamu vaiku, atpažinti jo netektis ir padėti vaikui jas išgyventi, kada ir kaip kalbėtis apie jo biologinę šeimą, kaip ruošti vaiką savarankiškam gyvenimui. Globa ir į vaikinimas – tai darbas, kurį reikia gerai apgalvoti ir jam pasirengti. Tam dažnai nepakanka to, kad jau užauginti savi vaikai, liko erdvus būstas ar turima gyvenimo patirtis.
            Å iemet esamiems globėjams ir į tėviams siūlysime prisijungti prie savipagalbos grupės – tai PRIDE programos tęstinė dalis. Turime 10 temų programą, kuri apima  drausmės taikymo, vaikų raidos etapų ir pagalbos vaikams, seksualinio švietimo ir pagalbos vaikui, patyrusiam seksualinę prievartą, komandinio darbo, siekiant užtikrinti vaiko poreikių tenkinimą, principus ir kitas temas.
             Norinčius tapti globėjais ar į tėviais ir dalyvauti PRIDE mokymuose kviečiame kreiptis į Plungės socialinių paslaugų centrą: V. Mačernio g. 29, Plungė, tel.: 8 611 40 018;  (8 448) 50 241.

Plungės socialinių paslaugų centro informacija 
  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.