Parengti detalieji planai

2011-01-27

Parengti detalieji planai

Vadovaujantis Teritorijų planavimo į statymu, pranešame, kad:
1. Parengtas detalusis planas, UAB „Plungės šaltis“  nuomojamo 0,94 ha ploto  kitos paskirties – komercinės paskirties objektų teritorijos žemės sklypo (kadastro Nr. 6854/0006:46), esančio Stoties g. 9, Plungės mieste.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma nustatyti (pakoreguoti) sklypo būdą iš komercinės paskirties objektų teritorijos į pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos ir pobūdį iš komercinės paskirties ir smulkaus verslo objektams statyti į pramonės ir sandėliavimo į monėms statyti bei sklypo užstatymo reglamentus, apribojimus, servitutus ir specialiąsias naudojimo sąlygas.
Viešas projekto aptarimas vyks 2011 m. vasario 28 d. 10 valandą 420 kabinete, Vytauto g. 12,
Plungės m. Plano rengėjui, pasiūlymus teikti raštu iki viešo svarstymo su visuomene susirinkimo pabaigos. Vieša projekto ekspozicija nuo vasario 14 d. Architektūros ir teritorijų planavimo skyriuje, Vytauto g. 12, Plungės m.

2. Parengtas detalusis planas, 0,0895 žemės ūkio paskirties sklypo, esančio Plungės r. sav., Varkalių k., ir 0,1500 hektaro ploto kitos paskirties (gyvenamosios teritorijos, mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos)  sklypo, esančio Plungės r. sav., Varkalių k., Kaštonų g. 11. Įregistruotų žemės sklypų kadastriniai numeriai yra 6874/0013:74 ir 6874/0013:73
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą (gyvenamosios teritorijos, mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos) ir padalinti sklypus į atskirus sklypus, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, nustatyti sklypų būdus, pobūdžius, sklypų užstatymo reglamentus.
Viešas projekto aptarimas vyks 2010 m. vasario 28 d. 11 valandą 420 kabinete, Vytauto g. 12,
Plungės m. Plano rengėjui, pasiūlymus teikti raštu iki viešo svarstymo su visuomene susirinkimo pabaigos. Vieša projekto ekspozicija nuo vasario 14 d. Nausodžio seniūnijos patalpose, Varkalių k. Plungės r.

3. Parengtas detalusis planas, nuosavybės teise priklausančio 4,81 hektaro žemės ūkio paskirties sklypo, esančio Plungės r. sav. Varkalių k. Įregistruoto žemės sklypo kadastrinis numeris yra 6874/0011:207.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą (mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos), padalinti žemės sklypą į atskirus sklypus, numatyti privažiavimus, komunikacinius koridorius, nustatyti sklypų būdą, pobūdį , sklypų užstatymo reglamentus.
Viešas projekto aptarimas vyks 2010 m. vasario 28 d. 11 valandą 420 kabinete, Vytauto g. 12,
Plungės m. Plano rengėjui, pasiūlymus teikti raštu iki viešo svarstymo su visuomene susirinkimo pabaigos. Vieša projekto ekspozicija nuo vasario 14 d. Nausodžio seniūnijos patalpose, Varkalių k. Plungės r.

4. Parengtas detalusis planas, nuosavybės teise priklausančio 1,5185 hektaro ploto žemės ūkio paskirties sklypo, esančio Plungės r. sav., Jovaišiškės k. Įregistruoto žemės sklypo kadastrinis numeris yra 6824/0001:208.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma padalinti sklypą į du atskirus sklypus ir pakeisti vieno iš jų tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą (gyvenamosios teritorijos, mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos). Nustatyti sklypų būdą, pobūdį , sklypų užstatymo reglamentus, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus.
Viešas projekto aptarimas vyks 2010 m. vasario 28 d.  9 valandą 420 kabinete, Vytauto g. 12,
Plungės m. Plano rengėjui, pasiūlymus teikti raštu iki viešo svarstymo su visuomene susirinkimo pabaigos. Vieša projekto ekspozicija nuo vasario 14 d. Babrungo seniūnijos patalpose, Jovaišiškės k. Plungės r.

Detalieji planai rengiami bendrąja tvarka.
Planavimo organizatorius-žemės sklypų savininkai.
Plano rengėjas-UAB „Archvizija“.
Susipažinti su detaliojo plano projektu ir plano rengėjui raštu pateikti pastabas ir pasiūlymus galima
iki viešo svarstymo procedūros pabaigos adresu: S. Nėries 29a, Plungė, tel.: 8 682 68566.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.