Parengti detalieji planai

2011-08-12

Parengti detalieji planai

Vadovaujantis Teritorijų planavimo į statymu, pranešame, kad:
Parengtas detalusis planas, 1,7023 hektaro ploto žemės ūkio (kiti žemės ūkio paskirties sklypai) paskirties sklypo, esančio Plungės r. sav., Macenių k. Įregistruoto žemės sklypo kadastrinis numerinis 6874/0001:296.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti žemės sklypo paskirtį į kitą (pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos, pramonės ir sandėliavimo į monių statybos) paskirtį ir padalinti sklypą į atskirus sklypus, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypo užstatymo reglamentus.
Viešas projekto aptarimas vyks 2011 m. rugsėjo 13 d. 10 valandą 420 kabinete, Vytauto g. 12,
Plungės m. Plano rengėjui, pasiūlymus teikti raštu iki viešo svarstymo su visuomene susirinkimo pabaigos. Vieša projekto ekspozicija nuo rugpjūčio 30 d. Nausodžio seniūnijos patalpose, Varkalių k., Plungės r.
Parengtas detalusis planas, apie 6,92 hektaro ploto žemės ūkio paskirties sklypo, esančio Plungės r. sav., Pakerų k., į registruoto žemės sklypo kadastrinis numeris yra  6824/0004:12.
Tikslai ir uždaviniai: Detaliuoju planu numatoma pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą (gyvenamosios teritorijos, vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos) paskirtį , padalinti sklypą į atskirus sklypus, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypų užstatymo reglamentus.
Viešas projekto aptarimas vyks 2011 m. rugsėjo 13 d. 11 valandą 420 kabinete, Vytauto g. 12,
Plungės m. Plano rengėjui, pasiūlymus teikti raštu iki viešo svarstymo su visuomene susirinkimo pabaigos. Vieša projekto ekspozicija nuo rugpjūčio 30 d. Babrungo seniūnijos patalpose, Glaudžių k., Plungės r.
Detalieji planai rengiami bendrąja tvarka.
Planavimo organizatorius-žemės sklypų savininkai.
Plano rengėjas-UAB „Archvizija“.
Susipažinti su detaliojo plano projektu ir plano rengėjui raštu pateikti pastabas ir pasiūlymus galima
iki viešo svarstymo pabaigos adresu:
S. Nėries 29a, Plungė, tel.: 8 682 68566.

Planų rengėjo inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.