LR diplomatinių atstovybių diplomatų, kuruojančių ekonomiką, ir komercijos atašė vizitas Plungėje

2012-06-05

 

           Å . m. birželio 12 dieną LR užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos iniciatyva organizuojamas Lietuvos garbės konsulų bei ekonomikos srityje dirbančių diplomatų ir komercijos atašė vizitas Rietavo ir Plungės rajono savivaldybėse.
           Plungė buvo pasirinkta todėl, kad nemažai čia į steigtų  į monių savo produkciją eksportuoja į užsienį , o  iniciatyvą susitikti parodė Plungės pramonininkų sąjunga bei Plungiškių draugija.  Į Plungę planuoja atvykti 24 LR diplomatinių atstovybių diplomatai, kuruojantys ekonomiką,  ir komercijos atašė.
           Susitikimo metu Plungės pramonininkai ir verslininkai turės unikalią galimybę pristatyti savo į mones ir asmeniškai pabendrauti su diplomatais. Tai galimybė ir Plungės rajono savivaldybei pristatyti rajono ekonomiką, viešinti  krašto socialinį – kultūrinį potencialą. Tikimasi, kad susitikimas bus  naudingas rajono verslo atstovams, plės investicijų bei eksporto galimybes.
           Norintys susitikti su diplomatais kviečiami birželio 12 d. į M. Oginskio dvaro centrinius rūmus.  Planuojama darbotvarkė:

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja
Žaneta Piepalienė

 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.