Lietuvos savivaldybių asociacija kviečia įViešojo sektoriaus efektyvumo mokymus-konferenciją

2012-09-11

 

Norime Jus informuoti apie ypatingą renginį – Viešojo sektoriaus efektyvumo mokymus-konferenciją – kuri vyks Vilniuje 2012 m. rugsėjo 27 dieną. 
Jame bus bus pateikiami vadybiniai sprendimai, padėsiantys sistemiškai spręsti problemas, su kuriomis savivaldoje susiduriame kiekvieną dieną:
Renginio programą galite rasti čia: http://efk.lt/programa/  
Renginio kaina vienam dalyviui – 200 Lt (savivaldybės gali apmokėti savo darbuotojų dalyvavimą pagal eilutę „Kvalifikacijos tobulinimas”). 
Lietuvos savivaldybių asociacija yra šio renginio informacinis partneris. Rekomenduojame jums išplatinti informaciją apie šį renginį visoms pavaldžioms organizacijoms ir paskatinti jas rasti galimybę deleguoti savo visų lygių vadovus. Taip pat tikimės ir aktyvaus savivaldybių vadovų bei tarybų narių dalyvavimo.
Renginio pranešėjai – pasaulinio lygio vadybos ekspertai – sistemiškai dėstys, kaip gerinti efektyvumą viešajame sektoriuje. Taip pat bus pristatyti geriausi pastarojo meto efektyvumo gerinimo pasiekimai Lietuvos viešajame sektoriuje. Pranešimai bus orientuoti į šias sritis:

 

Kaip ženkliai pagerinti paslaugų kokybę:
Kaip ženkliai padidinti produktyvumą:
Kaip ženkliai sumažinti veiklos išlaidas:
Daugiau informacijos rasite konferencijos tinklapyje: http://efk.lt
Jei kils klausimų, galite skambinti tiesiai organizatoriams: 
http://efk.lt/kontaktai/
 
Nerius Jasinavičius
“TOC Sprendimai”  direktorius
nerius.jasinavicius@toc-center.eu
nerius@toc.lt 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.