Kvietimas dalyvauti rinkos konsultacijoje dėl sporto paskirties ir kitos paskirties inžinerinių statinių, Plungė, Minijos g. 5, II etapo darbų pirkimo

2023-09-11

Grupės žmonių pasitarimasPlungės rajono savivaldybės administracija, siekdama tinkamai pasirengti Sporto paskirties ir kitos paskirties inžinerinių statinių, Plungė, Minijos g. 5, II etapo darbų pirkimui (toliau – Pirkimas) ir vadovaudamasi Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (toliau – VPĮ) 27 straipsnio nuostatomis, organizuoja rinkos dalyvių konsultaciją.

Rinkos konsultacija skelbiama iki pirkimo pradžios. Rinkos konsultacija nėra skelbimas apie pirkimą ar išankstinis skelbimas apie pirkimą. Šios rinkos konsultacijos paskelbimu dalyviai nėra kviečiami varžytis dėl pirkimo sutarties.

Dalyvavimas rinkos konsultacijoje yra neatlygintinas, nesuteikiantis pirmenybinio statuso dalyvaujant pirkime. Jokios išlaidos dalyviams neatlyginamos, kompensacijos nemokamos, dalyvavimas rinkos konsultacijoje neturi įtakos ir nesuteikia dalyviui prioriteto/pirmenybės viešiesiems pirkimams, kurie bus skelbiami ateityje, ar jų rezultatams.

Rinkos konsultacijos tikslas: iki pirkimo pradžios informuoti rinkos dalyvius bei kitus suinteresuotus asmenis apie planuojamą pirkimą ir sudaryti sąlygas rinkos dalyviams ir kitiems suinteresuotiems asmenims pateikti siūlymus ir rekomendacijas dėl būsimo pirkimo, įvertinti neįvykusio pirkimo priežastis, išgirsti rinkos dalyvių motyvus nedalyvauti pirkime, išsiaiškinti įvairius su pirkimo objektu susijusius klausimus, pasiruošti pakartotinam Pirkimui, parengti aiškius ir konkurenciją užtikrinančius pirkimo dokumentus bei įvertinti realias rinkos galimybes atlikti reikiamus darbus.

Rinkos konsultacijos būdas: rinkos konsultacija vykdoma Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (toliau – CVP IS) priemonėmis Viešųjų pirkimų tarnybos nustatyta tvarka kreipiantis į potencialius tiekėjus, prašant pateikti atsakymus į klausimyno klausimus, teikti siūlymus ir rekomendacijas, kurias Plungės rajono savivaldybės administracija įvertinusi nuspręs, ar tikslinga į jas atsižvelgti vykdant pirkimą. Kartu skelbiami: kvalifikacijos ir kitų (aplinkos apsaugos vadybos sistemos standartai)  reikalavimų tiekėjams projektas, supaprastintas statybos projektas NDP-22.044-SSP-TP, sudaromos galimybės teikti siūlymus ir rekomendacijas pateiktiems dokumentams bei sutarties projektams. Teikiant siūlymus ir rekomendacijas, prašome pateikti savo siūlymų ir rekomendacijų pagrindimą bei argumentaciją.

Detalesnė informacija ir dokumentai paskelbti viešai – https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2023-647823

 

Viešųjų pirkimų skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.