Kvietimas dalyvauti rinkos konsultacijoje dėl Plungės m. gatvių apšvietimo tinklų, šviesoforų ir kitų objektų elektros ūkio priežiūros pirkimo

2023-11-30

Plungės rajono savivaldybės administracija, siekdama tinkamai pasirengti numatomam „Plungės m. gatvių apšvietimo tinklų, šviesoforų ir kitų objektų elektros ūkio priežiūra“ pirkimui (toliau – Pirkimas) ir vadovaudamasi Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (toliau – VPĮ) 27 straipsnio nuostatomis, organizuoja rinkos dalyvių konsultaciją.

Rinkos konsultacijos tikslas: iki pirkimo pradžios informuoti rinkos dalyvius bei kitus suinteresuotus asmenis apie planuojamą pirkimą ir sudaryti sąlygas rinkos dalyviams ir kitiems suinteresuotiems asmenims pateikti siūlymus ir rekomendacijas dėl būsimo pirkimo, įvertinti neįvykusio pirkimo priežastis, išgirsti rinkos dalyvių motyvus nedalyvauti pirkime, išsiaiškinti įvairius su pirkimo objektu susijusius klausimus, pasiruošti pakartotinam Pirkimui, parengti aiškius ir konkurenciją užtikrinančius pirkimo dokumentus bei įvertinti realias rinkos galimybes atlikti reikiamas paslaugas.

Rinkos konsultacijos būdas: rinkos konsultacija vykdoma Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (toliau – CVP IS) priemonėmis Viešųjų pirkimų tarnybos nustatyta tvarka kreipiantis į potencialius tiekėjus, prašant pateikti atsakymus į klausimyno klausimus, teikti siūlymus ir rekomendacijas, kurias Plungės rajono savivaldybės administracija įvertinusi nuspręs, ar tikslinga į jas atsižvelgti vykdant pirkimą.

Detalesnė informacija ir dokumentai paskelbti viešai – https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2023-627802

 

Viešųjų pirkimų skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.