Kvietimas dalyvauti rinkos konsultacijoje dėl „Grupinio gyvenimo namų Rasytės g. 6 ir Mendeno g. 2J, Plungė, minkštųjų baldų įsigijimas” pirkimo

2023-09-07

Grupės žmonių pasitarimas

Plungės rajono savivaldybės administracija, įgyvendinant projektą Nr. 08.1.1-CPVA-V-427-14-0002 „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Plungės rajone“ pastatytiems grupinio gyvenimo namams (GGN) adresu Rasytės g. 6 ir Mendeno g. 2J, Plungė perka baldus.

Plungės rajono savivaldybės administracija, siekdama tinkamai pasirengti numatomam Grupinio gyvenimo namų Rasytės g. 6 ir Mendeno g. 2J, Plungė, minkštųjų baldų įsigijimo pirkimui (toliau – Pirkimas) ir vadovaudamasi Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo (toliau – VPĮ) 27 straipsnio nuostatomis, organizuoja rinkos dalyvių konsultaciją.

Rinkos konsultacijos tikslas: iki pirkimo pradžios informuoti rinkos dalyvius bei kitus suinteresuotus asmenis apie planuojamą pirkimą ir sudaryti sąlygas rinkos dalyviams ir kitiems suinteresuotiems asmenims pateikti siūlymus ir rekomendacijas dėl būsimo pirkimo, įvertinti neįvykusio pirkimo priežastis, išgirsti rinkos dalyvių motyvus nedalyvauti pirkime, išsiaiškinti įvairius su pirkimo objektu susijusius klausimus, pasiruošti pakartotinam Pirkimui, parengti aiškius ir konkurenciją užtikrinančius pirkimo dokumentus bei įvertinti realias rinkos galimybes atlikti reikiamus darbus.

Rinkos konsultacijos būdas: rinkos konsultacija vykdoma Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (toliau – CVP IS) priemonėmis Viešųjų pirkimų tarnybos nustatyta tvarka kreipiantis į potencialius tiekėjus, prašant pateikti atsakymus į klausimyno klausimus, teikti siūlymus ir rekomendacijas, kurias Plungės rajono savivaldybės administracija įvertinusi nuspręs, ar tikslinga į jas atsižvelgti vykdant pirkimą.

Detalesnė informacija ir dokumentai paskelbti viešai: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2023-637279

 

Viešųjų pirkimų skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.