Kvietimas dalyvauti iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ nuotoliniame renginyje „Kodėl verta vystyti skaidrų verslą?”

2022-12-05

STT Skaidrumo akademija

Pasitinkant tarptautinę antikorupcijos dieną, „Skaidrumo akademija“ iniciatyva organizuoja nuotolinį renginį Kodėl verta vystyti skaidrų verslą?, kuris vyks gruodžio 8 d. 10.00 val. 

Renginyje kviečiame dalyvauti Lietuvos įmonių, įskaitant ir valstybės bei savivaldybių valdomų įmonių, atstovus bei už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą atsakingus asmenis.

Renginio metu UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ atstovė Aistė Stonkienė pristatys INVEGOS veiklos skaidrumo įrankius ir papasakos, kodėl būti neskaidriu neapsimoka, personalo sprendimų ir paieškos įmonės „Manpower“ atstovė Živilė Švežauskienė papasakos apie šių dienų darbuotojų vertybes ir jų požiūrį į skaidrumą puoselėjančius darbdavius, o UAB „Toksika“ ir VĮ „Oro Navigacija“ atstovas Dangirutis Janušas pristatys realius pavyzdžius, kaip verslas transformavosi skaidrumo link ir kokią naudą tai davė.

Renginys nemokamas. Į renginį prašome registruotis čia –  iki gruodžio 7 d. 10.00 val.

Registracijai pasibaigus Jūsų nurodytu el. pašto adresu gausite prisijungimo prie renginio nuorodą. Planuojama renginio trukmė – iki 1,5 val. Renginys vyks per MS Teams platformą.

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“.

Iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ informacija

Dėl papildomų klausimų prašome kreiptis į Plungės rajono savivaldybės administracijos už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą atsakingą Administracijos patarėją Dalių Pečiulį, tel.  (8 448) 73 158, mob. 8 669 57 834, el. p. dalius.peciulis@plunge.lt

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.