KVIETIMAS Į EURO SEMINARÄ„ PLUNGĖJE

2014-11-10

       

 

 

 

       2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis plungiškių gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą – ženklą „Perskaičiuota sąžiningai“?

        Į šiuos ir kitus Plungės gyventojams, organizacijoms bei įmonėms kylančius klausimus, susijusius su euro įvedimu, bus atsakyta Finansų ministerijos organizuojamame seminare, kuris vyks lapkričio 20 d. Plungėje.

        Ypatingas dėmesys nemokamo seminaro metu bus skiriamas praktinei informacijai apie euro įvedimo procesą ir euro, kaip nacionalinės valiutos, naudojimą. Finansų bei Ūkio ministerijų, Lietuvos banko ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai bus pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus.

           GYVENTOJAMS (mažojoje posėdžių salėje, III aukšte) BEI ĮMONIŲ IR ORGANIZACIJŲ ATSTOVAMS (didžiojoje posėdžių salėje, II aukšte) SEMINARAS VYKS LAPKRIČIO 20 D., KETVIRTADIENĮ, Plungės rajono savivaldybėje (Vytauto g. 12). PRADŽIA 10:15 VAL.

           Seminaro trukmė 1,5 val. Seminarai nemokami. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Maloniai kviečiame iš anksto registruotis.

Kontaktams:

Agnė Šlivinskaitė,el.paštas agne@ideaprima.lt, tel. (8 5) 2610 555.

 

Savivaldybės inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.