Kviečiame teikti prašymus dėl individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo dalinio kompensavimo

2022-08-19

Plungės rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo dalinio kompensavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Plungės rajono savivaldybės tarybos 2021 m. spalio 28 d. sprendimu Nr. T1-263 „Dėl individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo dalinio kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbia kvietimą Savivaldybės gyventojams teikti prašymus dėl individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo dalinio kompensavimo.

Prašymus kompensacijai gauti gali teikti:

Vienbučių, dvibučių gyvenamųjų namų savininkai, savo gyvenamąją vietą deklaravę Plungės rajono savivaldybėje, ir Plungės rajono daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų valdytojai (toliau – Pareiškėjai), kurie yra atlikę Įrenginių statybos darbus Plungės rajone ir visiškai užbaigę juos Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka (kompensuojamos išlaidos, patirtos per 12 mėnesių iki einamųjų metų kvietimo teikti prašymus paskelbimo Savivaldybės interneto svetainėje www.plunge.lt dienos).

Prašymai iki rugsėjo 30 d. turi būti teikiami:

Su prašymu pateikiami dokumentai:

 Vertinant prašymus, prioritetas teikiamas:

Finansavimas

Pareiškėjui, įsirengusiam individualų nuotekų valymo įrenginį, skiriama 50 proc. nuo patirtų išlaidų, tačiau ne daugiau kaip 1 200 (vienas tūkstantis du šimtai) eurų.

Dvibučių ir daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo valdytojams – ne daugiau kaip 800 (aštuoni šimtai) eurų vienam butui.

Nuotekų valymo įrenginiai turi atitikti Nuotekų tvarkymo reglamento, patvirtinto Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2006 m. gegužės 17 d. įsakymu Nr. D1-236 ir jo pakeitimais, bei Nuotekų valymo įrenginių taikymo reglamento, patvirtinto Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2006 m. rugsėjo 11 d. įsakymu Nr. D1-412 „Dėl Nuotekų valymo įrenginių taikymo reglamento patvirtinimo“ ir jo pakeitimais, reikalavimus.

Dėl papildomos informacijos prašymų teikimo klausimais prašome kreiptis į Vietos ūkio skyriaus specialistą Andrių Stonkų, tel. (8 448) 73 119, el. paštu andrius.stonkus@plunge.lt.

Prašymo pavyzdys

Tvarkos aprašas

 

Vietos ūkio skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Inga
2023-08-22 09:20:18
Laba diena, kokiu el.paštu reikia pateikti paraišką dėl individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo dalinio kompensavimo? Inga Kniukštienė
This site is registered on wpml.org as a development site.