Kviečiame teikti paraiškas dėl individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo dalinio kompensavimo

2023-07-03

Plungės rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo dalinio kompensavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Plungės rajono savivaldybės tarybos 2023 m. vasario 23 d. sprendimu Nr. T1-41 „Dėl individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo dalinio kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbia kvietimą Savivaldybės gyventojams teikti paraiškas (paraiškos forma ») dėl individualių buitinių nuotekų valymo įrenginių įsigijimo ir įrengimo dalinio kompensavimo.

Paraiškas kompensacijai gauti gali teikti:

Vienbučių, dvibučių gyvenamųjų namų savininkai, savo gyvenamąją vietą deklaravę Plungės rajono savivaldybėje, ir Plungės rajono daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų valdytojai (toliau – Pareiškėjai), kurie yra atlikę Įrenginių statybos darbus Plungės rajone ir visiškai užbaigę juos Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka. Tinkamomis kompensuoti paraiškos galės būti pripažintos tų Pareiškėjų, kurie įrenginius įsirengė ne anksčiau kaip 2021 m. sausio 1 dieną.

Paraiškos nuo liepos 3d. iki rugsėjo 29 d. (imtinai) turi būti teikiamos:

Kartu su užpildyta paraiška pateikiami dokumentai:

Vertinant paraiškas, kompensavimo prioritetai teikiami:

Finansavimas

Kompensuojama (apmokama) 50 proc. patirtų išlaidų, tačiau ne daugiau kaip 1 000 Eur (vienas tūkstantis eurų). Dvibučių ir daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo valdytojams – ne daugiau kaip 800 Eur (aštuoni šimtai eurų) vienam butui.

 

Vietos ūkio skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.