Kviečiame dalyvauti Plungės miesto seniūnijos Dariaus ir Girėno seniūnaitijos seniūnaičio rinkimuose!

2022-11-03

rinkimai balsavimas

Lapkričio 15 dieną, adresu Parko g. 3A (stadionas) vyks seniūnaičio rinkimai.

Kandidatą į seniūnaitį gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, turintys rinkimų teisę ir bendruomeninės organizacijos.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Seniūnaičiu negali būti renkamas Savivaldybės tarybos narys, Administracijos direktorius, Administracijos direktoriaus pavaduotojas, savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos valstybės tarnautojas ar darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį, Administracijos valstybės tarnautojas ar darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį. Taip pat negali būti renkamas asmuo, kuris įstatymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą arba yra įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos narys. Seniūnaičiu negali būti asmuo, teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.

Seniūnaitis dirba visuomeniniais pagrindais ir renkamas 4 metams.

Kandidatą į seniūnaičius siūlantys gyventojai ar bendruomeninės organizacijos Plungės miesto seniūnijai iki lapkričio 9 d. pateikia kandidato sutikimą dalyvauti seniūnaičio rinkimuose (kandidatas sutikimą pildo seniūnijoje).

Seniūnaičio rinkimai vyks gyventojų susirinkime atviru balsavimu.

Kviečiame Plungės miesto seniūnijos Dariaus ir Girėno seniūnaitijos gyventojus nelikti nuošalyje ir aktyviai siūlyti kandidatus į seniūnaičius, o lapkričio 15 dieną, 18 val. atvykti, adresu Parko g. 3A Plungė (stadionas), ir pareikšti savo valią renkant seniūnaitį.

Dariaus ir Girėno seniūnaitijos ribos: Alanto g., Antanavičių g., Beržoro g., Blendžiavos g., Dariaus ir Girėno g. namų poriniai numeriai nuo Nr. 38 ir namų neporiniai numeriai nuo Nr. 31, Lentpjūvės g., Luknos g., Margirio g., Mišupės g., Notės g., P. Mantvydo g., Pietvės g., Platelių g., Šarnelės g., Salantų g., Sausdravo g., Skyplaičių g., Sruojos g., St. Riaubos g., Truikių g., Uošnos g.

 

Plungės miesto seniūnė Dangirutė Jurkuvienė

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.