Kviečiama 10-ties vaikų ir 2-jų vadovų grupė dalyvauti kultūriniuose mainuose tarp Krasnogorsko ir Plungės

2012-04-30
     
     Krasnogorsko rajono savivaldybė (Rusijos Federacija), į gyvendindama partnerystės sutartį , kviečia savo miesto partnerio – Plungės rajono savivaldybės – 13-14 metų amžiaus moksleivius šių metų liepos 1 – 10 dienomis atvykti vasaros atostogų. Plungės rajono savivaldybė kviečia Krasnogorsko rajono vaikus atvykti į Plungę birželio 15 – 25 dienomis.
    
     Atostogų metu vaikai susipažins su istorinėmis ir kultūrinėmis Rusijos Federacijos sostinės Maskvos į žymybėmis, aplankys Krasnogorsko lankytinas vietas, bendraus ir pramogaus su savo bendraamžiais. Krasnogorsko rajono moksleiviai, atvykę į Plungę, aplankys gražiausias mūsų rajono vietas, vyks ekskursijų į Palangą, Klaipėdą.
    
     Mainų sąlygos:
     1. Kelionės išlaidas (skrydį lėktuvu, autobuso išlaidas iki oro uosto) dengia pats dalyvis. Plungiškiams kelionė turėtų kainuoti iki 1000,00 Lt.
     2. Draudimo išlaidas dengia pats dalyvis (apie 20,00 Lt).
     3. Kultūrinės-pramoginės veiklos išlaidas dengia Krasnogorsko rajono savivaldybė.
     4. Maitinimo, apgyvendinimo mokymo centro bendrabutyje dengia Krasnogorsko rajono savivaldybė.
     5. Pažintinę – kultūrinę programą Plungėje organizuoja ir išlaidas dengia Plungės rajono savivaldybė.
     6. Maitinimo išlaidas (pietus ir vakarienę) dengia Plungės rajono savivaldybė.
    
     Kitos sąlygos:
     1. Mainuose dalyvaujančio vaiko  šeima šių metų birželio 15-25 dienomis turi apgyvendinti vieną vaiką, atvykusį iš Krasnogorsko atostogauti į Lietuvą.
     2. Mainuose dalyvaujantis vaikas ir jo šeima turi skirti laiko kelionėms, ekskursijoms, užsiėmimams svečio viešnagės Lietuvoje metu.
    
     Plungės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai – grupės vadovai – kviečia vaikus, kurie norėtų vykti atostogų į Rusiją ir galėtų susimokėti kelionės, draudimo išlaidas bei šių metų birželio 15-25 dienomis sutiktų apgyvendinti atvyksiančių rusų vaikus savo šeimose ir smagiai praleisti su jais laiką, stovyklaujant ir keliaujant po Lietuvą.
    
     Informaciją teikia Plungės raj. savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė, Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė, tel.: 8 686 99398, (8 448) 73117 (d.), faksas (8 448) 71608, el. paštas lolita@plunge.lt
Organizatoriai
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.