Kulių seniūnijos gyventojų dėmesiui

2019-07-11

       2019 m. rugpjūčio 7 d. Kulių kultūros centro patalpose  į vyks Kulių seniūnijos keturių seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai.

       Vadovaujantis LR vietos savivaldos į statymo nuostatomis, Plungės rajono savivaldybės tarybos 2009-01-29 sprendimu Nr. T1-11 ir Plungės rajono savivaldybės tarybos 2017-09-21 sprendimu Nr. T1-199, pagal rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. liepos 5  d. į sakymu Nr. D- 614 paskelbtą grafiką 2019 m. rugpjūčio 7 d. Kulių kultūros namų salėje į vyks Kulių seniūnijos keturių seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai.

       Kulių seniūnija yra suskirstyta į keturias seniūnaitijas.

  1. Kulių I seniūnaitija. Jai priskiriamos Liepų, Beržų, Alanto, Parko, Pergalės, Naujoji, Mostaičių, J.Tumo Vaižganto gatvės, Kumžaičių kaimo dalis (Liepų g.tęsinys). Seniūnaičio rinkimų laikas – 2019 m. rugpjūčio 7 d. 10.00 val.

  2. Kulių II seniūnaitija. Jai priskiriamos Aušros, Gaisrininkų, Jaunimo, Laukų, Paupio, Žemaičių gatvės, Kumžaičių kaimo dalis (čŒiurlionio g., Kumžaičių g., Saulėtekio g., Pušų g., Tujų g. ir vienkiemiai). Seniūnaičio rinkimų laikas 2019 m. rugpjūčio 7 d. 10.30 val.

  3. Mostaičių seniūnaitija. Jai priskiriama Mažųjų Mostaičių k., Didžiųjų Mostaičių k., Mižuikių k., Kulių k., Tilvikų k. Seniūnaičio rinkimų laikas 2019 m. rugpjūčio 7 d. 11.00 val.

  4. Šiemulių seniūnaitija. Jai priskiriama Palioniškių k., Reiskių k., Blidakių k., Šiemulių k., Paalančio k. Seniūnaičių rinkimų laikas 2019 m. rugpjūčio 7 d. 11.30 val.

       Pagal LR vietos savivaldos į statymą, seniūnaitis dirba visuomeninias pagrindais ir yra renkamas 4 metams. Jis atstovauja seniūnaitijos gyventojų interesams seniūnijoje, Savivaldybės institucijose, savivaldybės teritorijoje veikiančiose valstybės į staigose.

      Pagal Savivaldybės administracijos direktoriaus į sakymu patvirtintą tvarką, kandidatus į seniūnaičius galima pradėti registruoti, likus ne daugiau kaip 15 d.   iki rinkimų, ir baigti ne vėliau kaip prieš 5 dienas . Tai yra kandidatai bus registruojami nuo liepos 23 d iki rugpjūčio 2 d. Siūlymus teikti raštu seniūnijos seniūnui. Seniūnaičių gali būti nepriekaištingos reputacijos seniūnijos gyventojas, sutinkantis dalyvauti seniūnaičio rinkimuose, ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus. Kandidatais negali būti Savivaldybės tarybos nariai, Administracijos valstybės tarnautojai. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos, kitos į staigos ar organizacijos.

      Kviečiame Kulių I, Kulių II, Mostaičių, Šiemulių seniūnaitijų gyventojus nelikti abejingais ir aktyviai siūlyti kandidatus į seniūnaičius, o rugpjūčio 7 dieną 10.00 val. atvykti į susirinkimą Kulių kultūros centro salėje, kur bus renkami tų seniūnaitijų seniūnaičiai.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos Kulių seniūnijos seniūnė Daivutė Petrauskienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.