Keičiamas Plungės miesto bendrasis planas

2021-03-03

2021 m. sausio 22 d. Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas su Jungtinės veiklos partneriais UAB „CityForm LT“ ir UAB „Gaučė ir KO“ pasirašė sutartį dėl Plungės miesto bendrojo plano keitimo.

Keičiant miesto bendrąjį planą tikimasi kokybiškai ir kompleksiškai planuoti bei lanksčiau vystyti miestą, darant jį patrauklesniu gyventojams ir investuotojams. Plungės miesto bendrasis planas yra svarbus miesto ateičiai ir plėtrai dokumentas, nubrėšiantis miesto vystymo gaires dešimtmečiui.

Rengiant Plungės miesto bendrąjį planą bus nagrinėjama ne tik Plungės miesto teritorija, bet ir jai gretimos bei funkciškai su miestu susietos Varkalių, Babrungo, Pakerų, Noriškių, Macenių, Kaušėnų, Kalniškių, Truikių kaimų priemiestinės dalys. Pagrindiniai bendrojo plano rengėjams keliami tikslai liečia šias sėkmingai miesto raidai reikšmingas sritis: miesto išorinę struktūrą ir vaidmenį regione, miesto vidinę (urbanistinę) struktūrą, kraštovaizdį ir aplinkosaugą, kultūrinį tapatumą, gyvenamą aplinką, verslą ir investicijas, socialinę ir inžinerinę infrastruktūrą, susisiekimo infrastruktūrą, visuomenės interesus bei kitus klausimus. Bendrojo plano sprendinius numatoma parengti iki 2022 m. vidurio.

Stebėti teritorijų planavimo procesą bei susipažinti su rengiamo Plungės miesto bendrojo plano keitimo medžiaga galima Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje www.tpdris.lt, TPD Nr. K-VT-68-20-508.

Pasiūlymus dėl teritorijų planavimo dokumentų organizatoriui galima teikti raštu ir (ar) Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje visą teritorijų planavimo dokumentų rengimo laiką iki viešo svarstymo pabaigos, viešo svarstymo metu pasiūlymai teikiami ir žodžiu. Pasiūlymai teikiami Planavimo organizatoriui, Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriui, adresu Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė, bei el. paštu savivaldybe@plunge.lt arba Plano rengėjams UAB „CityForm LT“ adresu S. Žukausko g. 4, LT-08224 Vilnius, ir UAB „Gaučė ir Ko“ adresu Verkių g. 5a-66, LT-08218, Vilnius.

 

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.