Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa

2022-05-04

Plungės rajono savivaldybės administracija, trečius metus vykdys ,,Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą“ (toliau – Programa).

Savivaldybės administracija nuo 2022 m. gegužės 15 d. iki birželio 20 d. skelbia jaunimo ir darbdavių registraciją į Programą. Programos tikslas – sudaryti palankias sąlygas jaunimo užimtumui didinti vasaros laikotarpiu, skatinti bendradarbiavimą su Plungės rajono savivaldybės teritorijoje veikiančiu verslo sektoriumi.

Programa skirta Plungės rajono savivaldybės 14 -18 metų jaunimui, besimokančiam savivaldybės teritorijoje esančiose bendrojo ugdymo įstaigose, pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. Programos vykdymo terminas įdarbinimui nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d., ne ugdymo proceso metu.

Darbdaviui, registruotam ir vykdančiam veiklą Plungės rajone, įdarbinus Plungės rajono 14-18 m. jauną asmenį, besimokantį savivaldybės teritorijoje esančiose bendrojo ugdymo įstaigose, pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, ir mokant jam ne mažiau kaip 1 MMA, už vieno mėnesio išdirbtą pilną etatą bus kompensuojama 350,00 Eur.  Jeigu jaunuolis dirba ne visu darbo krūviu, kompensacija skaičiuojama proporcingai pagal faktiškai dirbtą laiką. Nekompensuojamos išlaidos: viršvalandžiai, atostoginiai, nedarbingumas, kompensacijos už nepanaudotas atostogas, už darbą savaitgaliais, šventinėmis dienomis

Tinkami darbdaviai – tai smulkaus ir vidutinio verslo subjektai, asocijuotos verslo struktūros, organizacijos ir įstaigos, ūkininkai, individualios veiklos vykdytojai. Svarbu, kad visi darbdaviai būtų registruoti ir veiklą vykdantys Plungės rajone.

VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!

Pridedama.

Plungės rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa, 1 priedas, 2 priedas, 3 priedas.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.