Investuotojų Forumo apdovanojimai 2013

2013-02-28

Nominuokite geriausias verslo į mones, valstybės institucijas, jų vadovus bei tarnautojus ir verslo žurnalistus tradiciniams Investuotojų Forumo metų apdovanojimams

Primename, kad iki kovo 4 d. asociacija „Investors’ Forum“ kviečia teikti paraiškas ir nominuoti didžiausią ir daugiausiai darbo vietų sukūrusį „Metų investuotoją“, bendruomeniškiausią. skaidriausią ir atsakingiausią 2012-ųjų metų į monę nominacijai „Atsakinga į monė 2012“, į takingiausią „Metų sprendimą verslo aplinkai gerinti“ ir geriausią „Metų verslo žurnalistą“. Išrinkime labiausiai prie verslo aplinkos ir investicinio klimato gerinimo prisidėjusius verslo į monių, valstybinių institucijų ir žiniasklaidos atstovus.

Kviečiame teikti paraiškas patiems ar nominuoti nusipelniusius! 

    • Metų investuotojas
    • Atsakinga į monė 2012
    • Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti
    • Metų verslo žurnalistas (-ė)

Paraiškas pretenduoti į „Investors’ Forum“ apdovanojimus galima pateikti iki kovo 4 d. 15:00 valandos el. paštu: gytis@investorsforum.lt arba paštu: asociacija „Investors‘ Forum“, Totorių g. 5-21, LT-01121, Vilnius. Apdovanojimai bus į teikti iškilmingos ceremonijos, į kurią susirinks verslo, politikos ir žiniasklaidos lyderiai, metu šių metų balandžio 12 dieną. Paraiškas vertins „Investors’ Forum“ nariai, valdyba ir ekspertai.

2012 metais titulas „Metų investuotojas“ už į gyvendintus investicinius projektus atiteko Kėdainių bendrovei „Lifosa“. Apdovanojimas „Atsakinga į monė 2011“ buvo paskirtas bankui „Swedbank“ už skaidrią ir atsakingą veiklą, vykdomas socialines ir edukacines iniciatyvas. Apdovanojimas už geriausią priimtą valdžios sprendimą buvo skirtas Finansų ministerijai už į vykdytus į statymų pakeitimus, naudingus investicinei aplinkai. „Metų verslo žurnalisto“ titulas skirtas televizijos laidos ir internetinio portalo „Pinigų karta“ kūrėjui Andriui Tapinui.

Kontaktai:
Andželika Rusteikienė el. paštas: andzelika@investorsforum.lt , telefono nr. +370 624 57 394;
Gytis Trilikauskis: gytis@investorsforum.lt , telefono nr. +370 612 78 462.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.