Informuojame, kad parengtas įsakymo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų nustatymo projektas

2020-06-25

Informuojame, kad parengtas į sakymo dėl kaimo plėtros  žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų nustatymo projektas. Planuojama teritorija – 1,4862 ha ploto žemės sklypas (kadastro Nr. 6801/0006:230), esantis Plungės rajono savivaldybėje, Šateikių seniūnijoje, Alksnėnų kaime.

Kaimo plėtros žemėtvarkos projekto tikslas – į veisti mišką ne miško žemėje. Kaimo plėtros žemėtvarkos projekto uždaviniai – suformuoti žemės naudmenų plotus, kuriuose galima į veisti mišką ir pakeisti pagrindinę žemės naudojimo paskirtį į veisus mišką.

Susipažinti su šio sprendimo projektu ir su juo susijusiais dokumentais ir pateikti pasiūlymus galima iki  2020 m. liepos 8 d. žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (KPZP-75646) https://www.zpdris.lt arba  Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Plungės ir Rietavo skyriuje, Vytauto g. 14, Plungė, el. p. plunge@nzt.lt.

 

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Plungės ir Rietavo skyrius

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.