Informacinė diena „Draugiška dirbančiajam, saugi nuo streso ir jam turinčių įtakos veiksnių darbo aplinka“

2018-11-27

 

 

Kviečiame š. m. gruodžio 6 d. (ketvirtadienį), 12.30-17.30 val., į susitikimą – informacinę dieną, kuri vyks Plungės technologijų ir verslo mokyklos salėje (Mendeno g. 7, Plungė).

Jei Jūs esate darbdavys ar padalinio, skyriaus vadovas, atstovaujate įstaigos, įmonės darbuotojų darbo tarybai ar profesinei sąjungai, dirbate darbuotojų saugos ir sveikatos specialistu, esate NVO atstovas, vadovas arba darbuotojų asociacijos lyderis, dirbate savivaldybėje, visuomenės sveikatos biure ar kt. įstaigoje ir norite daugiau sužinoti, kaip palaikyti darbinius santykius be žeminimo, ujimo, smurto apraiškų – šis seminaras Jums.

Nesaugi psichosocialinė darbo aplinka mažina darbingumą ir gerus darbinius santykius bei darbuotojų kūrybiškumą, neretai veda į stresą, gal net sukelia „perdegimo“ sindromą, depresiją ar kitas žalingas sveikatai pasekmes.

Šis renginys organizuojamas pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos 2018-2020 metų strateginio veiklos plano visuomenės sveikatos stiprinimo programos priemonės „Užtikrinti savižudybių prevencijos prioritetų nustatymą, ilgojo ir trumpojo laikotarpių savižudybių prevencijos priemonių ir joms įgyvendinti reikiamo finansavimo planavimą” įgyvendinimo veiksmų planą. Tikslas – plėtoti saugios psichosocialinės darbo aplinkos kūrimą darbo vietose.

Susitikimo metu specialistai profesionalai, turintys daugiametę patirtį darbuotojų sveikatos priežiūros srityje, psichosocialinių rizikos veiksnių prevencijoje ir valdyme, pristatys paskutinių metų rekomendacijas ir gerą patirtį apie streso valdymą ir šiuolaikinius vertinimo instrumentus, „perdegimo“ sindromą ir jo valdymo formas darbe, esant neigiamoms apraiškoms, jų prevencijos būdus.

Komandoje bus psichologas, kuris pasidalins patirtimi, kokius testus, praktinius sprendimus taikyti, kad kolektyve būtų formuojama draugiška darbuotojui darbo aplinka, sustiprinamas pozityvus požiūris į save, kolegą, kolektyvą.

Būtina išankstinė registracija el. p. plunges.sveikata@gmail.com   iki gruodžio 5 d. 12 val.

Informacija tel. 8 670 22926, Aistė

 

Lietuvos profesinės sveikatos asociacijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.