Informacija Plungės verslininkams

2012-04-12

 
 

     Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai gegužės 31 – birželio 2 dienomis uostamiestyje, Å vyturio arenoje pirmąkart rengia Vakarų Lietuvos verslo pasiekimų parodą.
     Pagrindinis renginio tikslas – pristatyti Vakarų Lietuvos verslo pasiekimus ir galimybes, supažindinti lankytojus iš Lietuvos ir užsienio su sėkmingai dirbančiomis, konkuruojančiomis bei tuo pat metu kuriančiomis, inovatyviomis maisto pramonės, medienos, energijos, transporto ir logistikos, turizmo į monėmis, mokslo ir tyrimų institucijomis.
     Å iuo metu informacija apie ketinimą pasinaudoti galimybe vienu metu susitikti su Vakarų Lietuvos verslo atstovais siekiant naujų verslo ryšių ir rinkų plėtros gauta iš partnerių Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Å vedijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Nyderlanduose, Prancūzijoje, Vokietijoje. Todėl Vakarų Lietuvos verslininkai kviečiami nepraleisti progos ir dalyvauti parodoje, tuo pat metu kartu kuriant ir naują tradiciją.
     Registracija į parodą jau prasidėjo ir vyks iki balandžio 23 dienos.
     Tuo pačiu metu Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja dar du renginius verslui – tarptautinį turizmo verslo forumą bei individualius verslininkų susitikimus.
     Išsamesnė informacija bei registracija į renginius – internete www.kcci.lt, tel. (8 46) 39 08 66, 39 08 64, el. p. klaipeda@chambers.lt.
    
VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione
G. Lukošienė

 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.