Informacija dėl išlaidų, skirtų skaitmeninės televizijos priėmimo įrangai įsigyti, kompensacijos

2012-07-17

   Plungės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje (Vytauto g. 12, Plungė) ir seniūnijose priimamos paraiškos-prašymai dėl išlaidų, skirtų skaitmeninės televizijos priėmimo į rangai į sigyti, kompensavimo mažas pajamas gaunantiems bendrai gyvenantiems asmenims ir vieniems gyvenantiems asmenims, kurių pajamos vienam asmeniui per mėnesį mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

   Kompensuojamos tik skaitmeninės televizijos priėmimo į rangos – televizoriaus, televizijos priedėlio, imtuvo ar antenos – į sigijimo faktinės išlaidos, bet ne didesnės kaip 100 litų, patirtos nuo 2012 m. balandžio 30 d. iki lapkričio 20 d.
   Kreipiantis dėl kompensacijos reikia pateikti:
   – prašymą-paraišką (pildoma vietoje)
   – asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą
   – pažymas apie pajamas (bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens už 3 paskutinius mėnesius iki kreipimosi mėnesio arba kreipimosi mėnesio, jeigu bent vieno iš bendrai gyvenančių ar vieno gyvenančio asmens pajamų šaltinis ar bendrai gyvenančių asmenų sudėtis, palyginus su 3 praėjusiais mėnesiais, pasikeitė. Jeigu bendrai gyvenantys asmenys ar vienas gyvenantis asmuo kreipimosi metu gauna piniginę socialinę paramą pagal LR piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams į statymą, pažymų apie pajamas pateikti nereikia).
   – sąskaitą faktūrą, kurioje būtų nurodyta, kad buvo į sigytas televizorius, televizijos priedėlis, televizijos imtuvas ar televizijos antena
   – mokėjimo dokumentą: kasos čekį , pajamų orderį , mokėjimo nurodymą ir kt.

   Paraiškos-prašymai bus priimami iki 2012 m. lapkričio 20 d.
   Šiuo metu yra gautas 21 prašymas.

Socialinės paramos skyrius

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.