Informacija apie rengiamą žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo (formavimo) projektą žemės sklypui, esančiam Plungės rajono savivaldybės, Paukštakių seniūnijos, Merkelių kaime, Klevų g. 10.

2013-03-18

 

Rengiamas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo (formavimo) projektas (proj. Nr. 1000) žemės sklypui, esančiam Plungės rajono savivaldybės Paukštakių seniūnijos Merkelių kaime, Klevų g. 10, Grumblių kadastro vietovėje.

Planavimo organizatorius – Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Plungės ir Rietavo skyrius.

Žemės sklypo fromavimo projekto iniciatorė, pastato savininkė ir žemės sklypo naudotoja – Stanislava Birutė Šoblinskienė.

Planavimo tikslas – suformuoti žemės ūkio žemės sklypą, reikalingą nuosavybės teise valdomo statinio (nekilnojamojo turto registre į registruoto, registro Nr. 44/1549868) eksploatavimui.

Visi suinteresuoti asmenys su parengto sklypo formavimo projekto sprendiniais ir sprendinių poveikio vertinimo ataskaita gali susipažinti nuo 2013-03-19 iki 2013-04-02, darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val. Jeigu savo pasiūlymų ar pastabų dėl rengiamo projekto nepareikšite per 10 darbo dienų nuo susipažinimo su pranešimo tekstu datos, laikysime, kad Jūs sutinkate su sprendiniais, ir projektas bus teikiamas tvirtinti.

Pareikšti savo pasiūlymus ir pastabas Jūs galite:  R. Kovalenko gamybinė komercinė į monė, licencijos Nr.FP-34, A. Vaišvilos g. 5-42, Plungė, el. p. info@geodezija.lt

Informacija teikiama telefonu +370 698 81 272.

Plano rengėjo inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.