Informacija apie pradedamą rengti žemės sklypo, esančio Kaušėnų kaime, Nausodžio sen., Plungės raj. sav., detaliojo plano projektą

2013-02-18

     
  Informuojame apie pradedamą rengti žemės sklypo (kad. Nr. 6874/0001:233), esančio Kaušėnų kaime, Nausodžio sen., Plungės raj. sav., detaliojo plano projektą.

   Planavimo tikslas – padalyti sklypą į du sklypus ir viename iš jų  pakeisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį iš žemės ūkio į kitą, nustatyti naudojimo būdą – gyvenamosios teritorijos, pobūdį – vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybos, numatyti privažiavimus, inžinerinius tinklus, sklypo užstatymo reglamentus.

   Planavimo organizatorė – Sandra Bieliauskė, Pienių g. 12, Kaušėnų km., Plungės r. sav., tel 8 678 50 425.

   Detaliojo plano rengėjas – IĮ “Tokarija”, A. Jucio g. 51-3, Plungė. Tel./faks. 8 616 72484, e. paštas tokarija@gmail.com

   Projekto rengimo terminas (preliminarus) – iki 2013 m.  IV ketvirčio.

   Detalusis planas rengiamas keturiais etapais, derinimą ir viešą svarstymą su visuomene atliekant bendrąja tvarka.

   Pastabas ir siūlymus dėl projekto sprendinių iki viešo svarstymo pabaigos galima teikti raštu detaliojo plano organizatoriui ir/arba rengėjui.

   Atmestų pasiūlymų pareiškėjai parengto projekto sprendinius ar viešo svarstymo procedūras gali apskųsti Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai.

   Planuojamoje teritorijoje esančios žemės ir kito nekilnojamojo turto savininkai, jeigu jų gyvenamoji vieta neatitinka deklaruotosios, savo adresą gali pranešti tuo pačiu būdu, kaip ir teikiami planavimo pasiūlymai.

Plano rengėjo inf.

 

         

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.