Informacija apie galimybes susipažinti su Plungės rajono vandenviečių sanitarinių apsaugos zonų nustatymo specialiojo plano projektu ir teikti pasiūlymus, apie viešą ekspoziciją ir viešą susirinkimą

2013-04-02

 

 

 

 

Informacija apie galimybes susipažinti su Plungės rajono vandenviečių sanitarinių apsaugos zonų nustatymo specialiojo plano projektu ir teikti pasiūlymus, apie viešą ekspoziciją ir viešą susirinkimą.

Planavimo tikslai: nustatyti vandenviečių sanitarinių apsaugos zonų (SAZ) ribas, nustatytose SAZ numatyti teritorijų naudojimo režimą, vystymosi tendencijas bei ūkinės veiklos reguliavimo kriterijus.

Planavimo organizatorius: Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorė, Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė, tel. (8 448) 73 166, faks. (8 448) 71 608, el. p.: savivaldybe@plunge.lt, adresas internete: /.

Plano rengėjas: UAB „Daugėla“, Žalgirio g. 90-505, 09303 Vilnius, tel./faks. (8 5) 2733385, el. p.: daugela@daugela.lt, adresas internete: http://www.daugela.lt/.

Galimybė susipažinti su planavimo dokumentu: specialiojo plano projektas, rengiami sprendiniai ir kita aktuali informacija pateikiama planavimo organizatoriaus interneto tinklalapyje (/). Be to, su minėtais dokumentais visuomenė gali susipažinti viešoje ekspozicijoje, kuri organizuojama visų Plungės r. seniūnijų patalpose. Ekspozicija truks nuo 2013 m. balandžio 8 d. iki gegužės 2 d.

Pasiūlymų teikimo tvarka: pasiūlymus dėl teritorijų planavimo dokumento visuomenė gali teikti planavimo organizatoriui ir plano rengėjui raštu (aukščiau nurodytais adresais) iki viešo susirinkimo ir jo metu.

Informacija apie viešą susirinkimą: susirinkimas–supažindinimas su Plungės rajono vandenviečių sanitarinių apsaugos zonų nustatymo specialiojo plano sprendiniais, juos iliustruojančia medžiaga ir kita aktualia informacija įvyks 2013 m. gegužės 2 d. 13 val., Plungės r. savivaldybės administracijos patalpose (2 a., didžiojoje posėdžių salėje), aukščiau nurodytu adresu.

Organizatoriaus informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.