Į verslo augimą per drąsius sprendimus. Akceleravimo programos baigiamasis renginys

2023-11-11

Marketingas yra neatsiejama verslo dalis, tačiau, ar tikrai norint pasiekti savo produktų / prekių / paslaugų žinomumą, reikalinga imtis ir drąsių sprendimų?

Kviečiame dalyvauti Plungės bendradarbystės centre „Spiečius“ vykusios akceleravimo programos baigiamajame renginyje lapkričio 17 d. ir sužinoti:

2023-11-17 Akceleravimo programos baigiamasis renginys - Į verslo augimą per drąsius sprendimusApie drąsius ir ne tik sprendimus versle ir marketinge, kurie gali privesti Jūsų verslą / veiklą prie neįtikėtinų rezultatų, apie neuromarketingo galimybes ir pritaikymą Jūsų verslui / produktui / paslaugai ir daug daugiau turėsite galimybę sužinoti šio renginio metu.

Renginio programa:

Dalyvavimas NEMOKAMAS, atviras visiems, būtina registracija https://forms.office.com/e/skHfR4G6W0

Renginį moderuos Donatas Jonikas – pirmasis lietuvis įtrauktas į World‘s Top 30 Startup Gurus for 2022. Donatas parašė ir išleido „Startup Evolution Curve“ knygą, kuri pateko į top 5 geriausiai perkamų knygų sąrašą pasaulinėje Amazon.com platformoje startuolių kategorijoje, o interviu bei įžvalgos išspausdintos net FORBES žurnale.

Paskaitą ves Giedrius Juozapavičius – sertifikuotas marketingo profesionalas, strategas, konsultantas, švietėjiškų laidų Delfi Marketingas360 bei Žinių Radijo laidos #rinkodarosguru autorius ir kūrėjas.

Neuromarketingo galimybes praktikoje demonstruos Indrė Razbadauskaitė-Venskė – „Ligthouse neuromarketing lab“ bendraįkūrėja, kuri apkaišioja žmones visokiais laidais ir prietaisais, kad objektyviai įvertintų, kaip šie reaguoja į pačias įvairiausias marketingo priemones. Ji tiesiogine to žodžio prasme įlenda žmonėms į galvas!

Prizą efektyviausiam verslo ryšių kūrėjui įsteigė Frank Smit, startuolio įkūrėjas iš Olandijos, kuris padėjo OBI4wan įmonei užaugti nuo 5 darbuotojų iki 75 ir jos metines pajamas padidinti nuo 300 tūkst. iki 10 milijonų Eur.

Renginys vyks adresu Parko g. 3A, LT-90113 Plungė, Lietuva.

 

Jurgita Niunevė, Plungės bendradarbystės centro „Spiečius“ koordinatorė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.